WhatsApp Plus indir

WhatsApp Plus indir

WhatsApp Plus indir
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu34.00 MB
ÜreticiPlus Türkiye
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (34.00 MB)Android için indir

WhatsApp Plus Whatsapp Android Ek özellikler Uygulaması

WhatsApp Plus indir, android cihazınızda Whatsapp kullanıyorsanız işlemlerinizi ek özellikler ile çeşitlendirme amacı taşımaktadır. Hızlı WhatsApp Plus Dünya genelinde milyarlarca kişi tarafından kullanılan Whatsapp, bu uygulama sayesinde daha dolu içerikli ve çok daha detaylı hizmet verebilmektedir.

Kullandığınız Whatsapp uygulamasının yerini alan WhatsApp Plus, gizlilikten aktarıma kadar birçok açıdan daha gelişmiş bir versiyondur. Gizlilik alanında mavi tikleri, 2. tikleri, ses kaydederken kaydediyor yazısını kolayca gizli tutabilme şansınız bulunmaktadır.

Uygulamanın en büyük avantajı ise profilime kim baktı kısmıdır. Mesajlaşma uygulamasını indirip kullanmaya başladıktan sonra profilinize kimlerin baktığını görebilirsiniz.

WhatsApp Plus Özellikler

Android işletim sistemine sahip cep telefonları ile uyumlu tasarlanan WhatsApp Plus 2020, log kaydı özelliğine sahiptir. 24 saat boyunca olan her şeyi kayıt altına alabileceğiniz geniş bir kayıt seçeneği bulunmaktadır.

Bir mesajlaşma uygulamasından çok daha fazlası olan WhatsApp Plus, Türkçe dil desteğine sahip olduğu için Türkiye’de de beğeniyle karşılanmaktadır. Bunun yanında arttırılmış hafıza, çevrim dışı mod ve birbirinden farklı pek çok tema alternatifi ile daha zengin bir içeriğe sahip olduğu dikkat çekmektedir.

951 kez indirildi
WhatsApp Plus Android indir - Hızlı WhatsApp Uygulaması için YORUM YAZIN