Viber İndir

Viber İndir

Viber İndir
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu103 MB
Üretici
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/Win8.1
Eklenme Tarihi2 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (103 MB)

Her geçen gün mesajlaşma ve görüntülü görüşme uygulamalarına bir yenisi eklenirken, Android özellikli tablet ve cep telefonları için Viber indirmek son zamanların en popüler uygulamalarından biridir. Cep telefonu ya da tablet aracılığı ile mesajlaşmak ya da görüntülü konuşma özelliğini HD kalitesinde sunan Viber kısa zamanda milyonlarca kullanıcıya hitap edebilmeyi başarabilmiş bir mesajlaşma uygulamasıdır.

Viber Mesajlaşma Programı

Android işletim sistemine sahip akıllı cihazlarda Viber indirmek oldukça yaygın bir kullanım alanına sahip olmasının yanında, mesajlaşma uygulamasının sahip olduğu bazı özellikler masa üstü ve diz üstü bilgisayarlar üzerinden de iletişim kurabilme imkânı sunmaktadır. Her yerde ücretsiz iletişim kurabilme imkânı sunan Viber, kullanıcılarına internetin olduğu her yerde mesajlaşma ve konuşma olanağı sunmaktadır.

Viber Uygulaması Nasıl Kullanılır?

Viber indirdikten sonra akıllı cep telefonu ya da tablete yüklenen uygulamayı kullanmaya başlamak için uzun kayıt işleminin yerine cep telefonu numarasının kayıt edilmesi yeterli gelmektedir. Cep telefonu numarası ile rehber direkt olarak Viber listesine eklenmekte ve Viber kullanıcıları ile başka hiçbir müdahaleye gerek kalmadan görüşmeye başlanabilmektedir. Bir kerede yedi bin karakterlik mesaj gönderebilme olanağı, uzun uzun mesajlaşmakisteyenler için oldukça ideal özelliktedir. Dünya genelinde son derece yaygın bir kullanım sıklığına sahip olan Viber, kurulumunun ardından sorunsuz ve oldukça hızlı çalışabilen bir uygulamadır. Gelişmiş özellikleri sayesinde mesajlaşmak ve yüksek görüntü kalitesinde görüşmeler yapmak daha keyifli hale gelmiştir.

73 kez indirildi
Etiketler:
Viber İndir için YORUM YAZIN