TeamSpeak Client indir

TeamSpeak Client indir

TeamSpeak Client indir
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu28.5 MB
ÜreticiTeamSpeak Systems
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/Win8.1
Eklenme Tarihi7 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (28.5 MB)

TeamSpeak Client Oyun Sohbet mesajlaşma programı

TeamSpeak 3 Client indir, Bilgisayar üzerinden oyun oynarken arkadaşları ile de sohbet etmeyi ihmal etmeyenler için popüler özellikte olan TeamSpeak Client, oyun severlerin oyunlarından geri kalmadan konuşmalarını sağlayan grup sohbetleri programıdır.  Program sayesinde oyun oynarken, sadece bir kişi ile değil, aynı anda birden çok kişi ile konuşabilme imkânı sunmaktadır. Bir önceki sürümlerine nazaran oldukça gelişmiş hali ile kullanıcıların beğenisine sunulmuş olan program, kişiye özel ara yüzü ile kullanıcı sohbetlerini dilediği gibi kişiselleştirebilmektedir.

Teamspeak Client Nasıl Kullanılır?

Online oyun sırasında grup sohbeti yamayı sağlayan yazılımlar arasında kalitesi ses aktarımı ve üst düzey güvenlik özellikleri ile birçok oyun severin tercihi TeamSpeak Client programından yana olmaktadır. Geliştirilmiş olan bir takım özellikleri sayesinde oyuncuların kendi aralarında anlaşmaları ve sohbet etmeleri daha rahat hale gelmiştir.

Teamspeak Client Ne İşe Yarar?

Ücretsiz grup sohbetleri programı özelliği ile oyun oynama alışkanlığı olanların mutlaka yüklemesi gereken program, basit kullanımı ile her oyuncunun rahatlıkla iletişim kurmasına olanak sağlamaktadır. Kesinti ve kopmaların söz konusu olmadığı program sayesinde süresiz bir şekilde arkadaşlarınızla oyun oynarken konuşup sohbet etmeniz mümkündür. Aynı zamanda sesi anında karşı kullanıcıya iletmesi de, bu özellikte olan programlar arasında en çok tercihin TeamSpeak Client programı yönünde olmasına neden olmaktadır. Oyun oynarken yazarak sohbet etme programlarını geride bırakan bu program sayesinde sesli olarak hızlı ve kesintisiz sohbetler gerçekleştirmek mümkündür.

750 kez indirildi
TeamSpeak 3 Client indir - TeamSpeak 3 indirZip için YORUM YAZIN