Miranda IM indir

Miranda IM indir

Miranda IM indir
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu7.6 MB
ÜreticiMiranda IM Project
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/Win8.1
Eklenme Tarihi8 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (7.6 MB)

Miranda IM az yer kaplayan, hızlı ve kolay mesajlaşma olanağı sağlayan Microsoft Windows tarafından üretilmiş bir mesajlaşma yazılımıdır. Çoklu mesajlaşma protokolü desteğine sahiptir. Bu sebeple birçok mesajlaşma servisi ile uyumlu bir şekilde çalışabilmektedir. Birçok özelliği bünyesinde barındırır ve çok az bir seviyede sistem harcaması ile çalışmaktadır. Programı indirdikten sonra kendi bünyesindeki birçok eklenti ve içeriğe de sahip olmak mümkündür. Ayrıca çeşitli ses ve ikon desteği ile kullanıcılarına hesapları kişiselleştirme imkânı tanıyor.

Miranda IM Yazılımının Desteklediği Mesajlaşma Programları

Mesajlaşma yazılımı Miranda IM’nin desteklediği mesajlaşma programları arasında AIM, Jabber, ICQ, IRC bulunur. Bunlar dışında MSN, WLM, Yahoo ve Gadu-Gadu’yla da uyum sağlamaktadır. Bu programları ayrı ayrı yüklemek yerine çoklu mesajlaşma yazılımı Miranda IM indirilirse az bir kaynak kullanımı ile hızlı ve kolay mesajlaşma sağlanabilir. Ayrıca bu programlardaki bütün mesaj arşivi veritabanı Miranda IM’ye aktarılır. Dolayısıyla arşivlenen mesajlarda hiçbir kayıp yaşanmaz.

Miranda IM Yazılımı Nasıl Kullanılır?

Program kurulumunu yaptıktan sonra kullanıcıların Miranda IM’ye eklemek istedikleri diğer mesajlaşma hesapları soruluyor. Bu hesapların tüm bilgileri ve şifrelerini girmek gerek. Sonrasında mesajlaşmak için arkadaş ekleme aşaması gerçekleştirilmeli. Programın ekranda daima açık olan küçük penceresinden tercih edilen mesajlaşma programının ikonu tıklanarak hesap çevrimiçi hale getirilebiliyor. Bu programlardan hangisi seçilirse seçilsin kolay ve hızlı bir yolla mesajlaşmak mümkün.

 

691 kez indirildi
Miranda IM indir için YORUM YAZIN