Whatsapp Plus Apk indir

Whatsapp Plus Apk indir

Whatsapp Plus Apk indir
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu26.8 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (26.8 MB)Android için indirApk indir

Whatsapp Plus apk indir, Whatsapp kullanıcılarının gözde android uygulamalarındandır. Bugün milyonlarca kişi Whatsapp plus kullanmakta ancak birçok özelliğinin sınırlı olmasından şikâyetçi olmaktadır. Bu şikâyeti ortadan kaldırabilmek adına geliştirilen son uygulama Whatsapp Plus olmuştur. Hem daha profesyonel hem de çok daha güçlü şekilde kullanılan bu iletişim uygulaması, kullanıcıların memnun kaldığı detaylara ev sahipliği yapmaktadır.

Whatsapp Plus Apk İndir

Whatsapp Plus apk 2021 yılında olduğu gibi 2022 ve sonrasında da geliştirilmeye devam etmektedir. Dolayısıyla bu uygulamayı kullanmayı düşünen binlerce kişi öncelikle uygulamanın profesyonel gelişimini yakından takip etmeyi istemektedir. Hem klasik Whatsapp’tan daha kaliteli olduğu için hem de çok daha gösterişli bir sisteme sahip olduğu için bu uygulamanın tercih edilme sıklığı daha fazladır.

İndirme süreci son derece basit işleyen uygulama, mobil marketinizde yer almaktadır. İndir dedikten hemen sonra kurabilir arkasından rehberinizde bulunan herhangi biriyle dilediğiniz kadar konuşabilirsiniz.

Whatsapp Plus Apk Özellikler

Whatsapp Plus apk indirdikten hemen sonra dikkat çeken ilk özelliklerden biri log kaydıdır. 24 saat boyunca olan her şeyi kayıt altında tutan uygulama dilediğinizi daha kolay bulmanıza yardımcı olmaktadır.

1 GB donanımlı medya dosyalarını kolayca yollayabildiğiniz bu uygulamada dosya aktarma problemiyle karşı karşıya kalmanız mümkün değildir. Bununla beraber uygulamada Türkçe, Azerice ve İngilizce dil seçeneklerinin olması da kullanım konusunda daha geniş bir kitleye hitap etmesini sağlamaktadır.

1072 kez indirildi
Whatsapp Plus Apk indir Android - indirZip için YORUM YAZIN