Unlocker Windows indir

LisansÜcretsiz
Diltr
Dosya Boyutu783 KB
ÜreticiCedrick Collomb
İşletim SistemiWindows (Tümü)
Eklenme Tarihi7 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (783 KB)

Dosya Silme Programı

Unlocker indir, Windows işletim sistemi kullanıcıları tarafından en iyiler listesinde yer almaya hak kazandırılmış Unlocker en bilindik dosya silme programıdır. Silmek istediğiniz dosya ya da klasörler için kimi zaman çeşitli hatalar alabilirsiniz. Bu durumda silme işleminin devam edebilmesi için öncelikle hatayı ortadan kaldırmanız gerekecektir. Unlocker ile böyle bir zahmetten kurtularak silmek istediğiniz dosyayı rahatlıkla silebilirsiniz.

Unlocker Nasıl Çalışır?

Dosyanın kullanılıyor olması ya da çeşitli sistemsel hatalar nedeniyle herhangi bir klasör ya da dosyayı silemiyorsanız devreye lider dosya silme programı Unlocker’i sokabilirsiniz. Silmeye yetkiniz olmayan dosyaların da bu uygulama silinmesi mümkündür. Uygulama indirilip kurulduktan sonra kolayca bilgisayar sistemine entegre olur. Böylece tek tuşla dosya silme işlemini başlatabilirsiniz. Entegre işlemi sonrasında Unlocker seçeneği dosyaların üzerine sağ tıklandığında açılan pencerede yer edinmiş olur. Program Türkçe dil desteği ile çalıştığı için kullanıcılar rehbere gerek duymadan işlemlerini gerçekleştirebilir. Zaten uygulamanın tasarlanması sırasında ara yüzün sade olmasına ayrıca özen gösterildiğinden neyin nerede olduğu çok net anlaşılabiliyor.

Unlocker Nasıl Kurulur?

Unlocker kurulumu esnasında çok fazla farklı yazılımlar için kurulum teklifi sunar. Bu nedenle kurulum sihirbazında ilerlerken her sayfada tamam demeden önce karşınıza çıkan ekranı incelemenizde yarar var. Unlocker önerilen yazılımın kurulmasını isterseniz onaylayabilir; istemezseniz kabul etmeden Unlocker kurulumuna devam edebilirsiniz. Bu aşamaları geçerek başarıyla sonlanan kurulum sonrasında uygulamayı açarak tüm dosya denetimini tek bir alandan yapabilirsiniz.

1110 kez indirildi
Unlocker Windows indir - indirZip için YORUM YAZIN