MorphVOX Pro indir

MorphVOX Pro indir

MorphVOX Pro indir
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu6.4 MB
ÜreticiScreaming Bee LLC
İşletim SistemiWindows
Eklenme Tarihi5 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (6.4 MB)

MorphVOX pro indir, İnternet ortamında gezinti yaparken, sohbet uygulamalarda güvenliğinizi sağlamak oldukça güçlü Windows programıdır. MorphVOX özellikle mikrofon kullanmanız gereken durumlarda, ses değişikliği yapmanızı sağlayacak ses değiştirici uygulamasından destek alabilirsiniz. İnternet ortamında tedbirli olmak her zaman iyidir. Ses değiştirici uygulaması olarak geliştirilen MorphVOX ile internette güvenliğinizi sağlamak için destek alabilirsiniz. Uygulama Screaming Bee LLC tarafından geliştirilmiştir. Ücretli olarak alabileceğiniz MorphVOX uygulamasının deneme sürümünü indirerek deneyebilirsiniz.

MorphVOX Özellikleri Nelerdir?

MorphVOX programı Türkçe dil desteği olmadan İngilizce olarak kullanılabilmektedir. 6,5 MB boyutunda, küçük bir uygulama olan MorphVOX ile internet üzerinden konuşmalarınızda kimliğinizi güvenle saklayabilirsiniz. Pro sürümü de olan uygulama ile güvenliği daha yüksek seviyelere de çıkarabilirsiniz. MorphVOX, sesinizi eğlence için değiştirmek ya da çevrimiçi sohbetlerde kendi sesinizi kullanarak kendinizi riske atmamak isterseniz kullanabileceğiniz bir uygulamadır. Ses değişikliğinin yanında ayrıca bazı ses efektleriyle daha farklı ses tonları çıkarabilirsiniz. Uygulama güncelleme ve geliştirmelerine hala devam etmekte yani güncelliğini korumaktadır.

MorphVOX Uygulaması Nasıl İndirilir?

Windows cihazlar için geliştirilmiş olan uygulama, birçok program indirme sitesinden indirilebilmektedir. Deneme sürümünü indirebileceğiniz internet ortamında programı kurduktan sonra Pro sürüme geçmek için ödemenizi yapabilirsiniz. Ödeme yaptıktan sonra programı daha geniş kapsamlı özelliklerle kullanmaya başlayabilirsiniz. Ses değiştirme uygulamasını indirmesi kadar kaldırması da kolaydır. Windows cihazlarınızda programla ilgili uyumluluk sorunu yaşıyorsanız; bunları da kolaylıkla çözebilir ve destek alabilirsiniz.

744 kez indirildi
MorphVOX Pro indir - indirZip için YORUM YAZIN