Powerpoint indir 2010

Powerpoint indir 2010

Powerpoint indir 2010
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu4.37 MB
ÜreticiMicrosoft
İşletim SistemiWindows
Eklenme Tarihi5 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (4.37 MB)

Powerpoint 2010 indir, Microsoft Windows için sunum hazırlamak dendiğinde akla gelen ilk programlardan bir tanesidir. Powerpoint sunum hazırlık sürecine eşlik eden bu program sayesinde slaytlar da ekleme ve çıkarmalar da son derece kolay olmaktadır. Powerpoint indir 2010 programı sayesinde zahmetsizce görsel düzeni kusursuz olan slaytlar hazırlamanız mümkündür. Bunu yaparken aklınızda bulunması gereken tek şey cihazınızın kurulumunun Windows 10 olması gerektiğidir.

Powerpoint İndir 2010

Sunum programı olarak bilinen Powerpoint programı çok uzun yıllardır bilgisayar kullanıcıları tarafından tercih edilmektedir. Bu programı Windows 10 sürümüne sahip bilgisayar sahipleri de kolaylıkla kullanabilmektedir. İndirme süreç son derece pratik olan programın birkaç dakika içinde indiği görülmektedir ancak dikkat edilmesi gereken en önemli nokta ayarlar ve dil kısmında Türkçe dil desteğinin bulunmamasıdır. Bu nedenle en rahat kullanım olarak ABD seçimini yapmak gerekmektedir.

Powerpoint İndir 2010 Özellikler

Sunum programını kullanmak isterseniz Windows işletimli bilgisayarlarda da tabletlerde de Powerpoint İndir 2010 programını kullanabilirsiniz. Üstelik bu programın en önemli özelliklerinden biri olan dokunmatik ekran uyumu sayesinde tabletlerde hiçbir şekilde zorlanmadan dilediğiniz gibi kullanım sağlayabilirsiniz.

Tamamıyla ücretsiz şekilde indirip kullanabileceğiniz bu program, cihaz ekranları ile uyumlu çalışmaktadır. Dilediğiniz ekran moduna alarak kolayca sunumlarınızı hazırlamanız mümkündür.

Daha önce yaptığınız kaydettiğiniz ya da herhangi bir platformda kaydettiğiniz tüm sunumları da saklı tutan program istediğiniz zaman açıp bakabilmenizi sağlamaktadır. Alternatif olarak Microsoft Powerpoint indir 2010 konumuzuda ziyaret edebilirsiniz.

2630 kez indirildi
Powerpoint indir 2010 indir Windows PC - indirZip için YORUM YAZIN