Hamachi indir

Hamachi indir

Hamachi indir
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu8.7 MB
Üretici
İşletim SistemiWindows
Eklenme Tarihi5 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (8.7 MB)

Hamachi indir, internet üzerinde sanal ağ oluşturmak isteyenler için en ideal programlardan bir tanesidir. Hamachi güvenli sanal ağlar sayesinde kolaylıkla internete giriş yapabilir, kendinize ait sanal bir ağ oluşturarak sorunsuz şekilde bağlantı elde edebilirsiniz.

Hamachi bilhassa internet üzerinden online olarak oyun oynayanlar tarafından tercih edilen bir programdır. Ortak arkadaş ağları üzerinden ya da kendi ağı üzerinden internete girip oyun oynamak isteyenler sorunsuz şekilde bunu başarabilmektedir.

Hamachi İndir

Hamachi, ağ programını indirmek ve yüklemek istediğiniz zaman öncelikle program dosyasını bulup indir demelisiniz. İlk aşamada birçok kişi çok ağır çalıştığını ve açılmakta zorlandığını dile getirmektedir ancak bu ilk yükleme anına özel bir durumdur. İlk yükleme anında yavaş çalışan windows ağ programı daha sonra hızlıca açılacak ve sonraki tüm kullanımlarınızda oldukça hızlı şekilde hizmet vermeye devam edecektir.

Hamachi Özellikler

Hamachi oyun, aynı ağ bağlantısının üzerindeymiş gibi görünmenizi sağlayan ancak farklı ve dilediğiniz bir ağ bağlantısında devam etmenize yardımcı olan programlardan bir tanesidir. Windows işletim sistemine sahip masaüstü bilgisayarlar ya da laptoplar için kullanılan bu program oldukça profesyonel iş çıkarmaktadır.

Gizli ve güvenli gezintiler için ağ gizleyen, yeni ağ oluşturmanıza yardımcı olan bu program bilgisayarı da çok fazla yormamaktadır. Mesaj gelmediği sürece arka planda sessiz şekilde çalışmakta ve varlığı dahi hissedilmeden güvenli ağ bağlantısı üzerinden hizmet vermektedir.

665 kez indirildi
Hamachi indir - indirZip için YORUM YAZIN