Tivibu indir

Tivibu indir

Tivibu indir
LisansDeneme Sürümü
DilTürkçe
Dosya Boyutu12.00 MB
ÜreticiTTnet
İşletim SistemiWindows
Eklenme Tarihi5 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (12.00 MB)Android için indir

Tivibu indir, Windows Türk telekom firmasının televizyon izleme hizmeti olarak bilinen tivibu programıdır. Ttnet Tivibu internet kullanımının artmasıyla birlikte çoğu kişi TV izleme alışkanlıklarını da değişmiştir. İnternetten televizyon izleyenlerin sayısı her geçen gün artmaktadır. TTNET’in kullanıcılarına ek ücret karşılığında verdiği canlı TV izleme programı, yüzlerce kanal barındırmaktadır. Windows cihazlarınıza indirerek kullanabileceğiniz Tivibu uygulaması oldukça kapsamlıdır. Tivibu uygulaması, klasik canlı TV izleme programı alternatiflerinden bariz farklılıklar içermektedir.

Tivibu Özellikleri Nelerdir?

Windows cihazlarda kullanılmak üzere tasarlanmış Tivibu uygulaması, kaçırdığınız dizilerin eski bölümlerini izleme, seç izle ya da kirala izle gibi alternatiflerle film izleme şansına sahipsiniz. Program canlı TV izleme seçeneği için yayını durdurma gibi bir özellik de sunmaktadır. Sinema salonlarında yayınlanmış ya da TV’lerde büyük ilgi görmüş birçok filmi Tivibu programı içinde bulabilirsiniz. Tivibu uygulamasında izlediğiniz dizileri kaydederek izleme fırsatınız da vardır. Uygulama içinde belgesel, film, dizi, çocuk gibi kategorilere ayrılmış keyifli içerikleri bulabilirsiniz.

Tivibu hizmeti dahilinde birçok interaktif uygulama da bulunmaktadır. Kişiye özel burç yorumları, maç sonuçları, arkadaşlar arası mesajlaşma hatta yemek siparişi oluşturma gibi sistemleri kullanabilirsiniz. Kısacası Tivibu sadece TV izleme programı olmakla sınırlı değildir.

Tivibu Nasıl Kullanılır?

Tivibu uygulamasını kullanabilmeniz için öncelikle Windows cihazınıza indirebilirsiniz. İndirme işlemini TTNET abonesiyseniz; TTNET web sitesinden veya birçok program indirme sitesinden indirebilirsiniz. İndirme işlemini tamamladıktan sonra uygulamaya giriş bilgileriniz için TTNET abonesi olmanız gerekmektedir. Giriş yaptıktan sonra kişisel ayarlarınızı yaparak kendinize ait bir dünya yaratabilirsiniz.

https://www.tivibu.com.tr/silverlight

779 kez indirildi
Tivibu Canlı Tv izle indir - indirZip için YORUM YAZIN