TeamViewer indir

Lisansücretsiz
Diltr
Dosya Boyutu10.4 MB
ÜreticiTeamViewer
İşletim SistemiWindows (Tümü)
Eklenme Tarihi7 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (10.4 MB)Android için indiriOS için indir

Uzaktan Erişim Programı

TeamViewer indir, Uzaktan Erişim birbirinden uzak iki bilgisayar arasında bağlantı sağlanabilmesi yakın geçmişe kadar mucizevi bir şey gibiydi. Ancak TeamViewer ile internet bağlantısı olan iki uzak bilgisayar kolaylıkla bağlantı kurabilir hale geldi. Bunun için her iki bilgisayarda da uygulamanın yüklü ve çalışıyor olması gerekiyor. Zahmetli ayarlar gibi engellerle zaman kaybetmeden uygulamayı açar açmaz bağlantı gerçekleştirilebiliyor.

TeamViewer Ne İşe Yarar?

TeamViewer büyük oranda iş-ev bilgisayarları arasında köprü görevindedir. Ancak herhangi bir bağlantı ihtiyacı için de kullanılabilir çünkü ücretsiz ve kurulumu da kullanımı da kolaydır. Masaüstü paylaşım programı TeamViewer ile bağlantı kurulmuş bilgisayarlar arasında dosya, klasör, medya paylaşımı yapılabilir. Mail ile gönderilme imkânı olmayan farklı türde, çok sayıda ek bu uygulama sayesinde ekranlar arası kopyalanarak paylaşılabilir. TeamViewer‘ın farklı işletim sistemleri arasında kullanılabiliyor olması da çok önemli bir özellik.

TeamViewer Nasıl Çalışır?

TeamViewer bağlantısını gerçekleştirmek için öncelikle her iki bilgisayar kullanıcısı da uygulamayı açmalıdır. Açılan ekranda yer alan ID ve parola bilgisi ile bağlantı sağlanabilir. Bağlantı yapan kişi, diğer bilgisayarın masaüstünü kullanmaya başlayabilir. Aynı anda bilgisayar kullanıcı da kendi masaüstünü kullanmaya devam edebilmektedir. Gerek çalışma sistemi gerekse güvenlik detaylarıyla uygulama en çok tercih edilen masaüstü paylaşım programı olarak bilinmektedir. TeamViewer hızlı bir bağlantı sağlar ve bağlantı aktif haldeyken yönetilen masaüstünde donma, bağlantı kopukluğu gibi sorunlar görülmez.

802 kez indirildi
TeamViewer Windows indir indirZip için YORUM YAZIN