reimage repair indir

reimage repair indir

reimage repair indir
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu589.54 KB
ÜreticiReimage.com
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/Win8.1
Eklenme Tarihi7 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (589.54 KB)

Reimage Repair indir, Sistem bakım onarım Windows işletim sistemine sahip bilgisayarlarda çalışabilen, bilgisayarlarda bulunan hataları bularak, temizleme, ayıklama ve bakım işlemlerini sırasıyla gerçekleştiren ücretsiz bir sistem onarım programıdır.

Reimage Bilgisayarı Zararlı Yazılımlara Karşı Koruma

Reimage repair tüm onarım programları gibi Windows işletim sistemine kurulan anda çalışmaya başlar ve ilk olarak bilgisayarı tarar. Bu taramalar sonucunda; Windows işletim sistemi, donanım ve güvenlik taraması yaparak bu alanla ilgili sorunları ortaya çıkartarak bilgisayarınızın mevcut durumunu öğrenmektedir. Bir nevi bilgisayar profili analizi hazırlar. Daha sonra bu analizi bir rapora dönüştürerek kullanıcıya sunar. Bu rapor içerisinde denetim sorunları, güvenlik tehditleri, hatalar, eksik yönler ve Windows hasar durumuna dair kapsamlı bir doküman bulunmaktadır.

Bulduğu tüm bu hataları gidermek için çalışmaya başlayan Reimage, bilgisayarınızdaki en iyi yardımcı onarım programı olacaktır.

Reimage’nin Bilgisayar Üzerindeki İyileştirmeleri Nelerdir?

Reimage, diğer onarım programlarından farklı olarak sistem onarım çalışmalarını çok hızlı bir zamanda yapar. Bu hızlı onarım bilgisayarlarının daha istikrarlı ve düzgün çalışmasına yardımcı olur. Bilgisayara internet siteleri tarafından bulaşan boot up virüslerini ve diğer kötü amaçlı tüm yazılımları tespit ederek sistemden kaldırılmasını sağlar. Diğer onarım programlarının sunmadığı bir özellik olarak, olağan dışı şekilde hasara uğrayan programların 4 ay öncesine kadarki dokümanlarını oluşturur ve CPU çalışma hızı, hard disk hızı raporlarını hazırlayarak kullanıcıya sunar.

603 kez indirildi
Etiketler:
Reimage Repair İndir - Reimage Repair Türkçe için YORUM YAZIN