Recuva indir

Recuva indir

Recuva indir
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu5.23 MB
ÜreticiPiriform Ltd
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/Win8.1
Eklenme Tarihi7 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (5.23 MB)

Recuva indir, Bilgisayar ya da kamera gibi teknolojik cihazlar günlük yaşamı daha kolay ve keyifli hale getirirken, birçok dosya ve fotoğrafında saklandığı en güvenilir yerlerdir. Ancak bazı durumlarda silinmek istenmeyen ancak kaza ya da yanlışlıkla silinen fotoğraf ve dosyalar büyük pişmanlığa neden olmakta ve silinen dosyaları kurtarmak için çeşitli yollar aranmaktadır. İşte bu noktada Recuva isimli dosya kurtarma programı kazara silinen dosya ve resimlerin kurtarılmasını sağlamaktadır.

Recuva Dosya Kurtarma Programı

Bilgisayar ve MP3 gibi cihazlardan silinen programları kurtarmak için çok sayıda dosya kurtarma programı mevcut olsa da, en güvenilir ve faydalı özelliklere sahip olanın Recuva isimli program olduğunu söylemek mümkündür. Popüler olmasının yanı sıra ücretsiz olması, silinen önemli dosya ve fotoğrafları olan kişilerin kolaylıkla bilgisayarlarında kullanmalarını sağlamaktadır.

Recuva Nasıl Kullanılır?

Türkçe dil seçeneği ile dileyen herkesin kolaylıkla kullanabileceği özelliklere sahip olan bu program, güvenilir bir program indirme sitesinden indirildiği takdirde kullanımı son derece kolay olan bir programdır. Programın bilgisayar kurulmasının ardından, çeşitli yönlendirmelerle program silinen dosyaların tekrardan geri getirilmesini sağlamaktadır. Kullanışlı bir ara yüze sahip olan Recuva programı, silinmiş olan önemli dosya ve fotoğrafların silinme sebebi ne olursa olsun birkaç adımda rahatlıkla yeniden bulmak oldukça kolaydır. Faydalı bir program olarak her bilgisayarda olması gereken ücretsiz ve son derece yararlı bir program niteliği taşımaktadır.

889 kez indirildi

Recuva indir Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

  1. ahunuz dedi ki:

    Recuva sayesinde kaybettiğim silinen fotoğraf ve dosyalarımı geri getirdim gerçekten dosya kurtarma programları arasında şüphesiz rakipsiz ücretsiz Türkçe dil desteği ve Windows uyumlu olmasıyla bir numara diyebilirim. Teşekkürler indirzip emeğinize sağlık

Recuva indir - Recuva Dosya Kurtarma - indirZip için YORUM YAZIN