Razer Game Booster indir

Razer Game Booster indir

Razer Game Booster indir
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu117.9 MB
ÜreticiIObit & Razer
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/Win8.1
Eklenme Tarihi7 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (117.9 MB)Android için indir

Razer Game Booster indir, Bilgisayarın Windows sistemsel performansını arttırmayı ve daha iyi çalışmasını amaçlayan bir tür sistem güçlendirici yazılım olan Razer Game Booster özellikle online oyun oynamayı seven bilgisayar kullanıcılarının en iyi dostlarından bir tanesidir. Sistem güçlendirici yazılımlar içerisinde oyunların daha hızlı oynanabilmesine imkan vermesi ve bilgisayarın performansını optimize edebilmesi ile oldukça popüler olan bu program ayrıca ücretsiz olması ile de avantajlıdır. Razer Game Booster, iObit ve Razer’in ortak çalışması sonucunda meydana getirilen ve alanında en başarılı yazılımlardan birisi olarak gösterilen sistem performansı güçlendirme programıdır.

Razer Game Booster’in Ne Gibi Özellikleri Bulunmaktadır?

Tek bir tıkla bilgisayarda yer alan her türlü sistemin olabilecek en iyi seviyeye getirildiği program sayesinde en eski bilgisayarlarda dahi en keyifli oyun deneyiminden yararlanmak mümkün olmaktadır. Program ile daha düşük gecikme sorunu ve daha yüksek FPS alarak oyunlardaki kasma, donma ve bağlantı kopması gibi çeşitli problemlerin de önüne rahatlıkla geçilebilmektedir. Razer Game Booster ayrıca oyun oynarken video ve fotoğraf çekimi de yapabilmektedir. Böylelikle kaydedilen fotoğraf ve videolar sosyal medyada farklı kişiler ile kolaylıkla paylaşılabilmektedir. Programı tercih eden tüm kullanıcılar daha akıcı ve daha hızlı bir oyun oynama olanağına sahiptir.

Razer Game Booster’in Açık Olması Diğer Bilgisayar Programlarını Etkilemekte midir?

Program bilgisayarda çalışmaya başladığında ve gerekli optimizasyonu sağladığında hiçbir şekilde bilgisayarda bulunan ve aktif olan diğer uygulamaları rahatsız etmemekte, sadece kenarda sessizce çalışmaya devam etmektedir.
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.razerzone.gamebooster&hl=tr&gl=US

1167 kez indirildi
Razer Game Booster indir - indirZip için YORUM YAZIN