İnternetsiz Kuran-ı Kerim (Apk) indir

İnternetsiz Kuran-ı Kerim (Apk) indir

İnternetsiz Kuran-ı Kerim (Apk) indir
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu4.50 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi6 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (4.50 MB)Android için indirApk indir

İnternetsiz Kuran-ı Kerim Android mobil (Apk) indir

İnternetsiz Kuran-ı Kerim apk indir: İnternetsiz Kuran-ı Kerim dinle uygulamasını android cep telefonunuza indirdiğinizde günün herhangi bir anında dilediğiniz gibi dinleyebilmeniz mümkündür. İnternet bağlantısı olmadığı halde cihazınıza tıklayarak uygulamayı aktif kılabilirsiniz. Bu sayede yolculuk esnasında, otobüs duraklarında, teneffüs aralarında ve daha pek çok saatte kuran-ı kerim dinlemeniz mümkün olabilir.

Çok zaman kaybetmeden indirebileceğiniz bu uygulamanın internetsiz olmasının pek çok avantajı bulunmaktadır. İnternetsiz Kuran-ı Kerim uygulaması her şeyden önce internet paketi harcayan uygulamalardan değildir. Şarjınız olduğu takdirde uygulamayı gönlünüzce kullanabilmeniz mümkün olabilmektedir.

İnternetsiz Kuran-ı Kerim İndir

İnternetsiz Kuran-ı Kerim apk uygulamasını indirip kullanmak son derece basittir. Bunun için cep telefonunuzun mobil marketine tıklayarak aradığınız uygulama ismini girmeniz gerekmektedir. Arkasından internetsiz Kuran-ı Kerim uygulama başlığına tıklayarak indir demelisiniz. İndirme işlemi birkaç dakikanızı alacaktır. Sonrasında aç diyerek ana sayfaya gelebilirsiniz.

Kuran-ı kerim uygulamasının kullanımı için internet gerekmemektedir ancak indirebilmek için internetin gerektiğini aklınızdan çıkarmamalısınız.

İnternetsiz Kuran-ı Kerim Özellikleri

İnternetsiz Kuran-ı Kerim uygulaması içeriğinde hem Arapça hem de Latince meal bulundurmaktadır. Tercih edenler Türkçe olarak anlamını okuyabilmektedir. Bununla beraber hem okuyup hem de takip edebilmek, dinlemek mümkün olabilmektedir. Kuran-ı Kerim okumayı bilen bilmeyen herkes bu uygulama sayesinde istediği gibi öğrenebilecek, okuyabilecektir.

Yalnızca Kuran-ı Kerim değil aynı zamanda Esma-l Hüsna, favori ayetler, dualar, zikirmatik, dini sohbetler gibi başlıklar da internet olmadan kullanabileceğiniz Kuran-ı kerim android uygulaması içerisinde yerini almaktadır.

İnternetsiz Kuran-ı Kerim Kullan

İnternetsiz Kuran-ı Kerim uygulamasını cep telefonunuza indirdiğinizde gün içerisinde nerede olursanız olun Kuran dinleyebilir, ayet ezberleyebilir, aklınıza takılan herhangi bir ayetin mealine göz gezdirebilirsiniz. Bunlarla birlikte manevi kardeşlik özellikleri, Kuran fihristi gibi birçok uygulamada bulunmayan ekstra detayları da bulabilmeniz mümkün olmaktadır.

Uygulamayı kullanabilmek için herhangi bir şey yapmanıza gerek yoktur. Sadece indirip açmanız yeterli olacaktır. Arkasından şarjınız olduğu sürece istediğiniz kadar uygulamayı kullanabilmeniz mümkündür.

Android işletim sistemine sahip tüm cihazlarda çalışan uygulama son derece sade ve anlaşılır bir arayüze sahiptir. Bu bakımdan kullanımının çok kolay olduğundan emin olabilirsiniz.

4982 kez indirildi
İnternetsiz Kuran-ı Kerim (Apk) indir - indirZip için YORUM YAZIN