Google Earth indir

Google Earth indir

Google Earth indir
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu54.9 MB
ÜreticiGoogle
İşletim SistemiWindows
Eklenme Tarihi5 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (54.9 MB)

Google Earth indir, 2001 yılında ilk tanıtılığında ve piyasaya sunulduğunda büyük bir çığır açmıştı. Google Earth Windows herkesin ilgiyle karşıladığı bu uydu görüntüleme uygulaması, ücretsiz olarak da sunulunca milyonlarca kişinin kullandığı bir uygulama halini almıştır. Google Earth ile yasal güvenlik sınırları korunarak Dünya’nın uydularından fotoğraflar görülmektedir. Kısacası isteyen herkes dünyanın başka bir ucundaki ülkeye, şehre, ilçeye adaya bakabilir. Keyhole şirketi uygulamayı geliştirmiştir ama Google Labs, şirketi satın aldıktan sonra Google Earth serüveni yayımcı olarak Google ile devam etmiştir.

Google Earth Özellikleri

En popüler uydu görüntüleme uygulaması olduğu kaçınılmaz bir gerçektir. Hatta bu standartlarda benzer bir uygulamanın bulunmadığı da söylenebilir. Google Earth başarılı bir bilgisayar yazılımıdır ve C++ diliyle yazılmıştır. Türkçe dil desteği olan uygulama, Windows işletim sistemli bilgisayarlarda kullanılabilir. Uygulama 30 MB civarında küçük bir boyuta sahiptir. Yani bilgisayarınızda çok fazla yer kaplamaz.

Google Earth ile evleri, okul, hastane gibi birçok binayı, park etmiş araçları hatta bazen insanları, görüntüleyebilirsiniz. Google Earth belirlediğiniz mesafeler arasını da hesaplayabilme özelliğine sahiptir. Google Earth’ın yeni sürümüyle birlikte okyanus derinliklerinde 3 boyutlu bir gezintiye bile çıkabilirsiniz.

Google Earth Nasıl İndirilir?

Google Earth programı internette birçok siteden ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndirme işlemi, dosya boyutunun küçük olmasından dolayı fazla sürmeyecektir. İndirme işlemi tamamlanınca detaylı kurulumlarla uğraşmadan uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz.

1114 kez indirildi
Google Earth Pro indir için YORUM YAZIN