FileZilla indir

FileZilla indir

FileZilla indir
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu4.30 Mb
Üretici
İşletim SistemiWindows
Eklenme Tarihi5 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (4.30 Mb)

FileZilla indir, Kiralanan sunucu ile Windows bilgisayar arasındaki dosya aktarımını yapmayı sağlayan ücretsiz FileZilla Ftp programı oldukça popüler bir FTP aracıdır. Kullanışlılığı ile ön planda olan FileZilla uzun yıllardır birçok platformda kullanılmaktadır. Windows işletim sistemli bilgisayarlarınızdan sunucu ile bağlantınızı, dosya transferinizi sağlamak istiyorsanız; FileZilla uygulamasını tercih edebilirsiniz. FTP aracı denince akla ilk gelenlerden olmasında FileZilla’nın kullanışlı özellikleri etkili olmuştur. FileZilla Windows programı kullanabilmek için biraz bilgisayar, server, sunucu bilgilerine sahip olmak gerekir ama ihtiyaç duymanız halinde FileZilla öğrenmesi de kolay bir uygulamadır.

FileZilla Özellikleri Nelerdir?

Uygulama C++ ve wxWidgets programlama dilleriyle yazılmıştır. Açık kaynak destekli FTP aracının farklı sürümleri de bulunmaktadır. Çoklu platform desteği de sunan uygulama tamamen ücretsiz olarak kullanılabilmektedir. Web site sahibi olanlar, web sitelerini kendileri yönetenler için FileZilla olmazsa olmaz uygulamalardan bir tanesidir. FileZilla uygulamasında FTP, SFTP, FTPS destekleri de mevcuttur. Bu alandaki ücretsiz olmasına rağmen en kullanışlı FTP programı olması FileZilla’yı çok kolay ve hızlı bir şekilde popüler hale getirmiştir.

Tamamn ücretsiz FileZilla ile bilgisayarınızdaki dosyaların web sitenize aktarımını gerçekleştirebilirsiniz. Uygulama ile web sitenizin dosyalarına da erişmeniz mümkündür. Ayrıca yeni dosyalar oluşturabilir, web site dosyalarınızı indirip bilgisayarda düzenleyebilir ve tekrar web sitenize aktarabilirsiniz. Dosya yedeklerini de alarak web sitenizi herhangi bir durumda kurtarmaya karşı garantileyebilirsiniz. Uygulamayı internetten birçok program web sitesinden kolayca indirebilirsiniz.

611 kez indirildi
FileZilla Ftp indir - FileZilla FTp Programı için YORUM YAZIN