Ezan Vakti Apk indir

Ezan Vakti Apk indir

Ezan Vakti Apk indir
Lisans
DilTürkçe
Dosya Boyutu31.7 MB
ÜreticiMaviay®
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (31.7 MB)Android için indirApk indir

Ezan Vakti / Namaz Saati pro android uygulaması indir, saat konusunda teknolojiden yardım almak isteyenlerin tercihlerinden bir tanesidir. Gün içerisinde hangi şehirdeyseniz ezan saatlerini öğrenebileceğiniz, namazınızı kaçırmadan kılabileceğiniz bir durum olsun isterseniz namaz saati uygulamasını indirebilirsiniz. Dini uygulamanın özellikle yoğun gün temposu içerisinde karışıklık çıkmaması açısından çok faydası vardır. Dilediğiniz zaman kullanabilir, istediğiniz an indirip namaz saatinizi kaçırmadan kılabilirsiniz.

Namaz uygulamalarından biri olarak oldukça sade bir tasarıma sahip olan Ezan Vakti pro / Namaz Saati yalnızca amacına hizmet etmektedir. Her yaştan kullanıcı rahatlıkla istediğini bulabilmektedir.

Ezan Vakti / Namaz Saati İndir

Ezan Vakti / Namaz Saati android işletimli cep telefonları ve tabletlere uygundur. Cep telefonunuz her an yanınızda olduğu için istediğiniz an indirip kullanabilir, dünyanın neresine giderseniz gidin namaz saatini takip edebilirsiniz. Kullanım kolaylığının yanı sıra kendinize namaz vakitleri indir ücretsiz yararlan diyenlerdenseniz Ezan Vakti / Namaz Saati size uygun bir tercih olacaktır. Hızlıca çalışan arayüzü aynı zamanda herkes tarafından birkaç dakika içerisinde anlaşılabilecek basitliğe sahiptir.

3473 kez indirildi
Ezan Vakti Apk indir Android - indirZip için YORUM YAZIN