Easeus Data Recovery Wizard Free indir

Easeus Data Recovery Wizard Free indir

Easeus Data Recovery Wizard Free indir
LisansDeneme Sürümü
Dilİngilizce
Dosya Boyutu13.28 MB
ÜreticiEASEUS
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/Win8.1
Eklenme Tarihi7 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (13.28 MB)

Easeus Data Recovery Wizard veri kurtarma programıdır. Yanlışlıkla silinen, türlü sebeplerle kaybolan belgeleri geri kazanmaya kurtarmaya yardımcı olur. Bu program sayesinde kaybolan resimler, videolar ve belgeler kurtarılabilir. Programda farklı formattaki birçok belgenin geri dönüşümü yapılabilir. Birçok işletim sistemi ile uyumlu olup 6 dil seçeneğine sahiptir.

Easeus Data Recovery Wizard Free Özellikleri

Veri kurtarma programı olan Easeus Data Recovery Wizarden önemli özellilerinden biri geri dönüşümden silinen belgeleri ve okunamayan dinamik disk belgelerini kurtarmaktır. Easeus Data Recovery Wizard Format işlemi yapıldıktan sonra kaybolan dosyaları da kurtarır. Sabit disk çökmesinden sonra gerçekleşen dosya kayıplarını geri kazandırır. Ayrıca Windows sistemde Linux dosyalarını da kurtarmaktadır.Geri dönüşümünü sağladığı dosyalar arasında resim, video, belge, müzik gibi birçok format mevcuttur. Bunlardan bazıları da mailler ve arşiv dosyalarıdır. Program İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca ve Portekizce dillerinde kullanılabilir.

Easeus Data Recovery Wizard Hangi Cihazlardan Veri Kurartarır?

Veri kurtardığı cihazlar arasında sabit ve harici diskler bulunur. Ayrıca kamera ve müzik çalarlardan silinen dosyaları da geri kazandırabilir. USB bellek ve iPodlar da geri dönüşüm yaptığı cihazlar arasında yer almaktadır.

Easeus Data Recovery Wizard Hangi İşletim Sistemleri İle Uyumludur?

Easeus Data Recovery Wizard Windows 10, 8.1 ve 8 ile uyum sağlamaktadır. Bunlar dışında Vista ve XP işletim sistemlerinde de kullanılabilir.

websitesi: https://tr.easeus.com/data-recovery-software/data-recovery-wizard-free.html

918 kez indirildi
Etiketler:
Easeus Data Recovery Wizard Free indir - indirZip için YORUM YAZIN