DirectX 12 indir

DirectX 12 indir

DirectX 12 indir
LisansÜcretsiz
Dilingilizce
Dosya Boyutu285 KB
ÜreticiMicrosoft
İşletim SistemiWindows
Eklenme Tarihi5 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (285 KB)

DirectX 12 indir, Microsoft tarafından duyurulan ve Windows 10 ile beraber anılan programlardan bir tanesidir. DirectX 12 Temel olarak oyun oynayanlara hitap eden bu program aslında oyunları çalıştırmaya yönelik önemli bir adımdır. DirectX versiyonu olan DirectX 12,  temelde Windows işletim sistemlerinin güçlenmesini ve oyun oynatma donanımlarının çok daha iyi olmasını amaç edinmektedir.

Bir çeşit yazılım programı olan DirectX, ilk olarak Windows 95 ile tanınmıştır. Sonrasında Windows geliştikçe program da gelişmiş ve binlerce kişi tarafından kullanılarak en sevilen yazılım programı listesinde yerini almıştır.

DirectX 12 İndir

DirectX 12 programı Windows işletim sistemine sahip bilgisayarlar ve laptoplar için üretilmiş bir programdır. Masaüstü bilgisayarınızda da laptoplarınızda da bu programı kolaylıkla kurup kullanabilmeniz mümkün olmaktadır. Programı kurup dilediğiniz gibi kullanabilmeniz için orijinal versiyonunu alıp ona göre onay vermeniz gerekmektedir. Sonrasında indirip birkaç dakika içinde kurulumunu da tamamlamanız mümkündür.

DirectX 12 Özellikler

DirectX 12, oyunların rahatlıkla oynanabilmesini sağlayan, bilgisayarların oyun çalıştırma sıkıntısının önüne geçen bir programdır. Şu an için oyunların grafik kalitelerini göz önünde bulundurduğunuzda iyi bir sonuç alabilmek için böyle bir programa ihtiyaç olduğunu söylemek son derece doğru olacaktır.

Bir önceki versiyona göre büyük güncellemeler içeriyor olan DirectX 12,  yeni şekilde bilgisayarlarda yerini almaktadır. Performans artışı, detay seviyesinde ciddiye alını bir atış, donanımın beklenenin üzerinde olması, programın yenilikleri arasında sayılmaktadır.

https://support.microsoft.com/tr-tr/topic/en-son-directx-s%C3%BCr%C3%BCm%C3%BCn%C3%BC-y%C3%BCkleme-d1f5ffa5-dae2-246c-91b1-ee1e973ed8c2

2093 kez indirildi
DirectX 12 indir - indirZip için YORUM YAZIN