Deep Freeze Standart İndir

Deep Freeze Standart İndir

LisansDeneme Sürümü
Dilİngilizce
Dosya Boyutu12.6 MB
ÜreticiFaronics Corporation
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/Win8.1
Eklenme Tarihi2 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir
indir
126 kez indirildi

Puanlama

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(Henüz puan verilmemiş)
Loading...

Deep Freeze Hardisk  Hafıza kitleme

Bilgisayar ile hizmet veren yerler için oldukça faydalı olan Deep Freeze Standart, Özellikle internet kafe sahipleri için faydalı ve kullanışlı bir yazılımdır. Bu programın kurulu olduğu bilgisayarlar, kullanım sonrasında hiç kullanılmamış gibi kalabilmekte ve bu sayede bilgisayar sistemlerinin zarar görmesi ihtimaller dışında kalmaktadır.

Deep Freeze Standart Ne İşe Yarar?

Basit anlatımı ile bilgisayar dondurma programı olan Deep Freeze Standar, güvenliğin üst düzeyde olduğu bir koruyucu ara yüze sahiptir. Programın kurularak kullanılmaya başlaması ile birlikte, bilgisayarın ve içindeki bilgilerinizin koruma altında olması oldukça kolaydır. Herhangi bir virüs ya da sorun olmadan dondurulmuş olan bilgisayarın bu programla aynı şekilde kalması sağlanmaktadır. Bilgisayarlar için büyük tehlike niteliğinde olan bozulan program ve virüsler Deep Freeze Standar ile sorun olmaktan çıkıp üst düzey güvenlik ile tanışmayı sağlamaktadır.

Deep Freeze Standart Nasıl Kullanılır?

Deep Freeze sayısız işlem gerçekleştirilen bilgisayarların kullanmadan önceki halini alması kulağa oldukça zor gibi gelse de, oldukça kullanışlı ve kaliteli olan bilgisayar dondurma programı sayesinde bu imkâna sahip olmak oldukça kolaylaşmıştır. Bilgisayar ve bu programı kullanma konusunda deneyimli kullanıcıların Deep Freeze Standart programını yüklemeleri önerilir. Aksi halde yükleme ve kaldırma sırasında çeşitli sorunlarla karşılaşmak olasıdır. Güvenlik bakımından sıfır korunmaya sahip bilgisayarların üst düzey güvende kalmalarını sağlayan program, bilgisayar kullanımını da daha kolay ve keyifli hale getirmektedir.

126 kez indirildi
Etiketler:
Deep Freeze Standart İndir için YORUM YAZIN