Data Recovery Suite indir

Data Recovery Suite indir

Data Recovery Suite indir
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu2.56 MB
ÜreticiSharpNight LLC
İşletim SistemiWindows
Eklenme Tarihi5 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (2.56 MB)

Data Recovery Suite indir, Windows kaybettiğiniz fotoğraf, video ve dosya gibi pek çok dosyayı sorunsuz şekilde bulabilmenizi sağlayan Data Recovery, yararlı yazılımlardan biridir. Kaybettiğiniz dosyalar nasıl olsa silindi bir daha geri getirilemez diye düşünüyorsanız yanılıyorsunuz çünkü Data Recovery Suite programı ile istediğiniz her türlü dosyayı, fotoğrafı ya da videoyu kurtarabilirsiniz.

Silinen dosyaları geri getirme programı olarak bilinen Data Recovery Suite için dosya kurtarma programı demek doğru olacaktır.

Data Recovery Suite İndir

Data Recovery Suite dosya kurtarma programını indirebilmek için orijinal versiyonu temin etmek ve sonrasında masaüstü bilgisayarınıza ya da laptopunuza indirmeniz gerekmektedir. İndirme işlemi çok kısa sürmekte ve kurulumla beraber birkaç dakika içinde program aktif şekilde çalışmaya başlamaktadır.

Data Recovery Suite programını dilediğiniz gibi kullanabilmek için bilgisayarınızın işlemcisinin biraz güçlü olması çok büyük avantaj sağlayacaktır. İşlemci güçlü olduğunda program geri dönüşümü çok daha hızlı gerçekleştirmektedir.

Data Recovery Suite Özellikler

Data Recovery Suite programı, bölüm kurtarma modülü ve dijital medya dosyaları kurtarma bölümü de içermektedir. Bu bakımdan muadillerinden daha pratik ve güçlü bir program olduğunu söylemek mümkündür.

Sildiğiniz herhangi bir ürünü geri döndürmek istediğiniz zaman bu programla birkaç dakika içinde döndürebilirsiniz. Çok fazla yer almayan bu program ayrıca bilgisayarınızı da çok yormayacaktır. Üstelik kullanımı da çok kolay olduğu için birçok kişi tarafından rahatlıkla kullanılabilmektedir.

https://7datarecovery.com/tr/

1362 kez indirildi
Data Recovery Suite indir - indirZip için YORUM YAZIN