Daemon Tools Lite indir

Daemon Tools Lite indir

Daemon Tools Lite indir
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu676 KB
ÜreticiDisc Soft Ltd.
İşletim SistemiWindows
Eklenme Tarihi7 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (676 KB)

Daemon Tools Lite indir, Windows Daemon Tools Lite; sıkıştırılmış diskt imaj dosyalarını kullanıcıların kişisel bilgisayarları üzerinden kolayca ve hızlı bir şekilde okuyabilmelerini ve sanal sürücüler oluşturabilmelerini sağlayan ücretsiz bir sanal sürücü programıdır.

Sanal sürücü programları genellikle piyasa çok yüksek rakamlara indirilebilen ve kullanımları hayli zor olan programlar olarak bilinir. Fakat Daemon Tools Lite bu bağlamda, kendi klasmanındaki kaliteyi belirleyen programdır.

Daemon Tools Lite’ın Sanal Sürücü

Hiç şüphesiz programın en büyük artısı ücretsiz erişim olanağı sunmasıdır. Ayrıca sanal bir sürücü oluşturarak pek çok konuda fayda sağlaması en büyük artılarından biridir. Sanal sürücü oluşturmak imajları Cd’ye yazdırmadan rahatlıkla kullanım olanağı sunar. Cd’ye yazılmadan bir imaja erişim demek çok daha hızlı erişim demektir. Hem Cd yazdırma süresinden tasarruf sağlar hem de sanal sürücüler Cd birimlerinden çok daha hızlı çalışırlar.

Daemon Tools Lite Hangi Dosya Biçimlerini Destekler?

Çoğu sanal sürücü programının eksik olduğu bir diğer yön de, destekledikleri dosya biçimlerinin çeşitliliğindeki yetersizliklerdir. Daemon Tools Lite neredeyse tüm dosya biçimlerini destekler. Bunlardan başlıcaları; Ayrıca Daemon Tools Lite’ın sunduğu sanal sürücü desteği ile oyunlar Cd’ye yazdırılmadan direkt olarak kalıp dosyalar içerisinden çalıştırılabilir ve oyun oynanabilir. Koleksiyoncular için ise Cd koleksiyonlarını yanlarında taşımaya ve Cd çizilme derdine son vermektedir.

513 kez indirildi
Daemon Tools Lite indir için YORUM YAZIN