CS GO indir

CS GO indir

CS GO indir
LisansDeneme Sürümü
Dilingilizce
Dosya Boyutu1.843.2 MB
Üretici
İşletim SistemiWindows
Eklenme Tarihi5 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (1.843.2 MB)

CS GO indir, ücretsiz FPS oyunları arasında en iyisi kabul edilenlerden bir tanesidir. Counter Strike; Global Offensive en tanınmış oyun yapımcılarından biri olan Valve tarafından geliştirilmiştir. Bu yapılan oyun türleri arasında en çok oyuncuya sahip olansa CS GO olarak bilinmektedir.

İlk kez 2000’li yılların başında gündeme gelen ve daha sonra asla bitmeyen bir serüven halini alan Counter Strike oyunu her yeni seride biraz daha geliştirilmiş ve oyuncuların ilgisini çekmeyi başarmıştır. Oyuncuların serinin son oyunu olan CS GO hakkındaki fikirleri ise son derece mükemmel olduğu yönündedir.

CS GO Özellikler

CS GO oyun programı, Windows işletim sistemine sahip cihazlarla uyumlu şekilde hazırlanmıştır. Güçlü olduğunu düşündüğünüz laptoplarınıza ya da masaüstü bilgisayarlarınıza bu oyunu kolaylıkla indirebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey oyunun kurulumunu sağlamak ve arkasından aç diyerek anında oyuna başlamaktır. Dijital marketlerde satın alınabilen oyunun en önemli özelliği ise herhangi bir tema sınırlamasının bulunmamasıdır. Sizi bir kafese almadığı için oyunda dilediğiniz gibi yer alabilmeniz mümkün olmaktadır.

CS GO Oyna 2022

CS GO oyun programı, klasik bir menü halinde karşınıza çıkmaktadır. Hazır olduğunuz, tanıdığınız bir nostalji ile karşılaşılan bu sahnenin arkasından dilediğiniz herhangi bir bölüme geçiş yapabilmeniz mümkündür. Rehin kurtarma, bomba kurma, Arsenal modu gibi modlardan herhangi bir tanesini seçtikten sonra oyunu kolaylıkla oynamaya başlayabilirsiniz. Hem para kazanıp hem eğlenmek temeline dayalı olan oyunda aradığınız her türlü yeniliği de özlediğiniz nostaljiyi de bir arada bulabilirsiniz. internet üzerinde eski sürüm olmasına rağmen en çok indirilen cs versiyonu olarak cs 1.6 versiyonunu indirebilirsiniz.

cs go indir
4304 kez indirildi

CS GO indir Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

 1. Anonim dedi ki:

  lan amma mükemmell

 2. oyun mükememl dedi ki:

  5 yldz

 3. şklş dedi ki:

  khjkhvkhıhy

 4. Anonim dedi ki:

  NASI YUKLENİYO LO

 5. halıl dedi ki:

  yenı versoyon galıba

 6. Anonim dedi ki:

  güzeeeeeeel

 7. kodumu dedi ki:

  ase

 8. samet dedi ki:

  sea

Counter-Strike CS GO indir - indirZip için YORUM YAZIN