Counter-Strike CS 1.6 indir

Counter-Strike CS 1.6 indir

Counter-Strike CS 1.6 indir
LisansDeneme Sürümü
DilTürkçe
Dosya Boyutu198.5 MB
ÜreticiValve
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/Win8.1
Eklenme Tarihi7 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (198.5 MB)

Counter-Strike CS 1.6 indir, Bilgisayar oyunlarına az bir ilgisi olanların dahi adını en az bir kez duymuş olduğu efsane oyun Counter-Strike, en son versiyonu ile sevenleri ile buluştu. 1999 yılından bu yana online oyun kullanıcılarının en çok tercih ettiği oyun olan ve bir efsane haline gelmiş Counter-Strike, dünya üzerinde hatırı sayılır derecede fazla oyuncuya sahip. Hatta dünyada en çok çevrimiçi oynanan oyun unvanını da elinde bulundurmaya devam ediyor. Counter-Strike CS 1.6 sürümü ile de kullanıcılarının sayısının daha da artacağı beklentiler arasında.

Counter-Strike CS 1.6 nasıl yüklenir?

Oyunun yeni versiyonu, büyük bir boyutta olarak indirme sürecini kısmen zorlaştırsa da, kullanıcılara bu verisyon ile büyük kolaylıklar sağlandığı bir gerçek. Bunun en büyük nedeni ise Counter-Strike CS 1.6 ile kullanıcıların Half-Life ile birlikte gelen oyunu oynamaya başlamak için fazladan hiçbir dosyaya ihtiyaç duymayacak olmaları. Yani oyunu indirdiğiniz gibi oynamaya da başlayabileceksiniz.

Counter-Strike CS 1.6 ne işe yarar?

Dünyada en çok çevrimiçi oyuncu sayısına ve en çok fana sahip olan, efsane oyun Counter-Strike en son sürümü Counter-Strike CS 1.6 ile oyunculara her zamankinde daha gerçekçi bir deneyim yaşatmayı vaat ediyor. Yepyeni grafikler ile güncelleştirilen oyun, yine oyun esnasında friends bölümünde yer alan arkadaşlarınızla konuşmanıza imkân sağlamaya devam ediyor. Counter-Strike CS 1.6 rahatlıkla oynanabilmesi için hızlı bir internete sahip olmak ise oldukça önemli. cs 1.6 online serini intenet üzerinden oynayıp diğer cs severler ile amansız mücadeleye girebilirsiniz. Kendi takımınızı oluştup grup halinde oynandığında  daha eğlenceli hale gelmektedir. Oynu indirmek için cs 1.6 online adresini ziyaret edebilirsiniz.

257639 kez indirildi

Counter-Strike CS 1.6 indir Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

 1. Anonim dedi ki:

  indir butonu nerede anasınıııı

 2. Ali dedi ki:

  noob link nerde

 3. Anonim dedi ki:

  KAFNIZI VARYAA

 4. ds dedi ki:

  indir butonu nerede

 5. Anonim dedi ki:

  ooo

 6. Anonim dedi ki:

  SEVİYOM SİZİ YAA

 7. Anonim dedi ki:

  oyun efsoopooo

 8. Anonim dedi ki:

  link nerde moruk

 9. Lion dedi ki:

  Cok Iyi norm

1 13 14 15
Counter-Strike CS 1.6 indir - CS 1.6 indirZip için YORUM YAZIN