Combofix İndir

Combofix İndir

Combofix İndir
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu5.4 MB
ÜreticisUBs
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/Win8.1
Eklenme Tarihi7 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (5.4 MB)

Combofix İndir, Combofix bir tür zararlı yazılım temizleme aracıdır. Combofix programı malware tipi zararlı yazılımlar için kullanılır. Combofix’in çalışma süreci cihazın taranması, malware tipi zararlı yazılımların saptanması ve bunların otomatik bir şekilde temizlenmesi aşamalarını içermektedir. Combofix yaygın görülen malware yazılımlarına karşı oldukça etkili bir programdır.

Combofix Sistem Temizlieme Programı

Zararlı yazılımların virüs, trojan, worm, malware gibi sınıflara ayrıldığı unutulmamalıdır. Bu zararlı yazılım sınıflarının her biri için fraklı programlar geliştirilmiştir ve her birinden korunmak için çeşitli yazılımlar kullanılır. Unutulmamalıdır ki Combofix indir tüm zararlı yazılımlar için etkili olmayabilir. Örneğin Combofix programı bir antivirüs yazılımı yerine kullanılamaz çünkü yalnızca malware sınıfındaki yazılımları temizlemek için üretilmiştir.

Combofix Programının Özellikleri

Zararlı yazılım temizleme aracı olan Combofix çalıştırılması halinde geri dönüşüm kutusundaki belgeleri temizleyip geri dönüşüm kutusundaki içeriği siler. Bunun dışında geçici internet dosyaları ve temp klasörü için de aynı temizleme işlemini uygulayarak içeriklerini silmektedir.

Combofix Programı Hangi İşletim Sistemlerinde Kullanılır?

Combofix Windows işletim sisteminin XP, 7 ve Vista sürümleri ile uyumlu bir şekilde çalışmaktadır.

Combofix Programı Nasıl Kullanılır?

Öncelikle Combofix indirilmeli ve exe dosyası masaüstüne kaydedilmelidir. Sonrasında Combofix dosyası açılarak yazılım sözleşmesi onaylanmalıdır. Bu işlemlerden sonra program çalışır ve kayıt defterini yedekler. Eğer Microsoft Windows Recovery Console bilgisayarda yüklü değil ise programı yüklemek için onay verilir. Bunun sonucunda tarama işlemi yapılıp bilgisayar yeniden başlatılacak ve bir rapor sunulacaktır.

1706 kez indirildi
Etiketler:
Combofix İndir - Combofix Sistem Hızlandırma Temizlik - indirZip için YORUM YAZIN