Cleaner indir

Cleaner indir

Lisansücretsiz
Diltr
Dosya Boyutu6.37 MB
ÜreticiPiriform Ltd
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/Win2000/win8.1
Eklenme Tarihi2 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir
indir
105 kez indirildi

Puanlama

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(1 puanlar, ortalama: 5,00 puan, toplam 5)
Loading...

Cleaner Bilgisayar temizleme programı

Cleaner programı ile bilgisayarımızdaki bütün gerekli dosyaları otomatik bi şekilde bularak sistemin daha  hızlı çalımasını sağlayan ve herkes tarafınan benimsenmiş  kullanımı kolay Cleaner (bilgisayar temizleme programı) bilgisayarında olmazsa olmaz programlar arasında yer almaktadır.

Bilgisayarımızı kullandıkça zamanla gecici dosya bölümler dolmakta ve sistem gün geçtikçe yavaşlamaktadır. Cleaner programı ile bilgisayarınız temizleyerek  hızlandıracaksınız. Ccleaner kayıt defteri başta olmak üzere internettte ziyaret etmiş olduğunuz programların dosyalarını silmiş olduğunuz dosyaların kalıntılarını rahat bir şekilde silmenize yarayan bir programdır.

Clean cleaner diğer başka özellikleri arasında geçmiş dosyaları koaylıkla bulabilr istediğinz anda geçmişte hangi siteye ne zaman nasıl giriş yapıldğı hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Clean cleaner download ederek bilgisayarınıza kolay bir şekilde kuruluun yaptıktan sonra haftada bir kez falan kendiniz çaıştırmanız gerekmektedir. Son çıkan güncellemesi ile birlikte dosyalarınız çok  dolduysa otomatik uyarı vermektedir.

 

105 kez indirildi
Etiketler:
Cleaner indir için YORUM YAZIN