Ccleaner Türkçe indir

Ccleaner Türkçe indir

Ccleaner Türkçe indir
Lisansücretsiz
Diltr
Dosya Boyutu7.9 MB
Üretici Piriform Ltd
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP
Eklenme Tarihi8 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (7.9 MB)

Cclenaer; Crap Cleaner kelimelerinin birleşimi oluşan bir uygulama olup, Türkçe anlamı; artık, çöp temizleme anlamlarına gelmektedir. Buradan da anlaşılabileceği üzere, bu uygulama her bilgisayarın ihtiyacı olan bir uygulama olup bilgisayarınızı temizlenmesine ve optimize edilmesine yardımcı olmaktadır. Aynı zamanda oldukça popüler bir yazılım olan CClenaer hem Windows hem de Mac işletim sistemlerinde çalışabilen oldukça faydalı bir yazılımdır.

CCleaner Sistem Temizleme Programı

Programın birbirinden farklı 4 versiyonu bulunmaktadır. İlk ve temel olan CCleaner sürümü ücretsizdir ancak kullanıcıya tam manasıyla yeterli gelecek bir deneyim yaşatmaktan da uzaktır. Kullanıcıya herhangi bir desteğin verilmediği bu versiyonda güncelleştirmeler de gerçekleşmez. İkinci versiyonda, program güncellemeleri gerçekleştirildiği gibi yazılımla ilgili teknik destekte alınabilir. Bu versiyon da ev kullanıcılarına önerilirken, 3. ve 4. Versiyonlar profesyonel kullanıcılara tavsiye edilmektedir.

Cleaner ne işe yarar?

CCleaner çalışma prensibi olarak en basit şekilde, bilgisayarınızı artıklardan temizlemekle görevlidir denilebilir. Ancak bu durumun açılımı yapılmak istenirse, CCleaner uygulamasının internet sitelerine girişte verilen şifre kullanıcı adı veya internet sitelerinin biz farkında olmadan bilgisayar hafızamıza yüklediği çerez ve bilgilerden bizi kurtardığını söylemek mümkündür. Bu tarz gereksiz hafıza dolmalarının ortadan kalkması ile beraber, bilgisayarın optimize olma işlemi gerçekleşeceğinden hızında da büyük artış görülmektedir. Görüldüğü gibi CCleaner programı basit ancak çözüm odaklı bir yazılım olduğundan, her bilgisayarda bulunması mutlaka tavsiye edilmektedir.

Ccleaner Resmi Sitesi: https://www.ccleaner.com/ccleaner/download

768 kez indirildi
Ccleaner Türkçe indir Ccleaner - indirZip için YORUM YAZIN