BlueStacks indir

LisansÜcretsiz
Diltr
Dosya Boyutu316 MB
ÜreticiBlueStacks
İşletim SistemiWindows (Tümü)
Eklenme Tarihi7 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (316 MB)

BlueStacks Windows Android Uygulama Oyunları Oyna

BlueStacks 4 indir, Android simülatör programı dahilinde çalışan BlueStacks ile Windows işletim sistemli bilgisayarlarda Android oyun ve uygulamalarını çalıştırmak için kullanılmaktadır. Android için hazırlanmış olan tüm uygulama ve oyunları bilgisayara taşımak konusunda başarılı olan BlueStacks bilgisayar bilgisi en düşük seviyede olan kişilerce de rahatlıkla kullanılabilir.

BlueStacks Özellikleri

Android simülatör programı BlueStacks ile 1.5 milyon üzerinde oyuna ulaşabilmeniz mümkün. Twitch üzerinde canlı yayın yapabileceğiniz BlueStack ayrıca eş zamanlı olarak birden çok oyun ve uygulamayı çalıştırabiliyor. Simülatör kapsamında oyun ve uygulamalar açıkken ekran görüntüsü alınabiliyor. Birçok faydalı özelliği ile BlueStacks ücretsiz olarak indirilip kullanılabiliyor. Ayarlar menüsünde sunduğu kapsamlı içerikle uygulama için klavye, ses, uygulama yönetimi gibi birçok ayara müdahale edebilirsiniz.

BlueStacks Nasıl Kullanılır?

BlueStacks alanında en çok tercih edilen uygulamalardan bir tanesidir. Sanki Android cihaz kullanıyormuş hissi yaşatan uygulamayı kullanmaya başlamak için tıpkı Android cihazlarda olduğu gibi Gmail hesabı ile oturum açmanız gerekiyor. Uygulamanın kurulumu genel olarak kısa sürmektedir ama bilgisayarın performansına göre bu sürede değişiklik olabilir. BlueStacks kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı açtığınızda Android cihaz kullanıyormuş gibi Google Play Store üzerinden istediğiniz oyun ve uygulamayı indirebilirsiniz. Uygulamayı açtığınızda kendinize ait bir masaüstünüz varmış gibi görünecek ve burayı yönetebileceksiniz. Google Play Store’de en çok indirilen çok sevilen oyunların bilgisayar üzerinde oynama keyfini yaşamak için BlackStacks’i denemelisiniz.

 

2581 kez indirildi

BlueStacks indir Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

  1. ayça5050 dedi ki:

    BlueStacks programı android cihazımda kullandığım uygulamaları ve google play üzerinden indirip kullanmak istediğim tüm android uygulamaları artık Windows bilgisayarımda kullanabiliyorum. Son sürüm BlueStacks programını buradan indirdim çok teşekkürler. Herkes tavsiye ediyorum.

BlueStacks indir - BlueStacks Android oyun platformu için YORUM YAZIN