Alpemix indir

Alpemix indir

Alpemix indir
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu0.77 MB
ÜreticiAlpemix
İşletim SistemiWindows
Eklenme Tarihi5 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (0.77 MB)

Alpemix indir, Alpemix ile Windows uzak bilgisayarlara bağlanarak birçok soruna çözüm bulabilir; birçok bilgiye ulaşabilirsiniz. Alpemix özellikle kurumsal anlamda çok faydalı olan Alpemix, ideal bir uzak masaüstü bağlantısı programıdır. Alpemix kullanıcılara ücretli olarak sunulmaktadır. Uygulamayı kullanabilmek için öncelikle özelliklere göre değişen fiyatlarla uygulamayı satın almanız gerekmektedir. Windows bilgisayarlarda kullanmaya uygun olan Alpemix’i kendi web sitesinden satın alabilirsiniz.

Alpemix Özellikleri Nelerdir?

Alpemix kurulum gerektirmeden kolayca kullanılabilecek bir uzak masaüstü bağlantısı programıdır. Benzeri birçok programın aksine kullanımı son derece basittir. Uygulamayı kullanabilmek için internet bağlantısının olması gerekir. Uygulama içinde kişi listenizi oluşturabilir, anlık mesajlaşmalar yapabilir, dosya transferlerinizi istediğiniz zaman yapabilirsiniz. Alpemix programı 5 farklı dil seçeneği bulunmaktadır. Uygulama içinde birden fazla bilgisayara bağlanma özelliği de vardır. Uygulamanın kurumsal çözümleri de oldukça kullanışlıdır. Şirket dışı iletişim engeli ile uygulamayı daha güvenli şekilde kullanabilirsiniz.

İnternet bağlantısı olmayan bilgisayarlarda programı kullanım için özel bir sistem de vardır. Uygulama açıkken ekranın dilerseniz belirli bir kısmını da paylaşabilirsiniz. Kurumsal çözümlerde yetkili tanımlama özelliğinden de faydalanabilirsiniz.

Alpemix Nasıl Kullanılır?

Alpemix programı satın alıp programı bilgisayarınıza attıktan sonra kurulum gerekmeden kullanmaya başlayabilirsiniz. Ev ve ofis arasındaki bağlantınızı Alpemix ile kolayca sağlayabilirsiniz. Ara yüzü oldukça basit ve sade olan Alpemix programı, daha önce hiç uzak masaüstü bağlantısı programı kullanmayan kişiler bile rahatlıkla kullanabilir.

https://alpemix.com/tr/Anasayfa

877 kez indirildi
Alpemix Windows Ücretsiz indir için YORUM YAZIN