Zula Oyunu indir

LisansÜcretsiz
Diltr
Dosya Boyutu6.61. Mb
ÜreticiLokum Games
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir
indir
848 kez indirildi

Puanlama

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(2 puanlar, ortalama: 5,00 puan, toplam 5)
Loading...

Online Zula Savaş Oyunu Oyna

Zula  ülkemiz üzerinden gerçekleşen güzel  bir Fps oyunu olarak piyasada varlığını sürdüren  bir oyundur. Zula oyunu ülkemizde gezen gizli istihbarat ajanlarının Demir adlı bir bordo bereliyi takip etmesi  ve sonuçta düğün gece  bütün sevdiklerini öldürmeleri ile başlayan bir oyundur. düğün gecesi baskınında ağır yaralı oalrak kurtulan Demir  bu işin arkasını bırakmayıp hem sevdiklerinin öcünü almak hemde  ülkesinde  elini kolunu sallayan gizli istihbarat örgütlerini yok etme amacıyla  kurduğu ekip ile oyun hız kazanmaktadır.

Zula oyununda tamda biz burda  oyun içine girerek  Demir’in kurduğu ekipten biri olarak  istihbarat ajanları ile  savaşmaya başlıyoruz. Zula oyunu çok kişinin çevrimiçi olarak girmesine imkan vermekte ve bu giriş esnasında tarafınızı seçebiliyorsunuz. Oyunun görseli bir hayli güzel ve oyun oynarken keyifli zaman geçirmemize vesile olmaktadır.

Zula oyununa ilk kayıt için https://www.zulaoyun.com/kayit adresini ziyaret etmeniz gerekecektir. Oyunun Türk girişimciler tarafından yapılması  gurur vermektedir.

 

848 kez indirildi
Zula Oyunu indir için YORUM YAZIN