ZenMate Apk indir

ZenMate Apk indir

ZenMate Apk indir
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu35.3 MB
ÜreticiZenGuard GmbH
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (35.3 MB)Android için indirApk indir

ZenMate apk indir, internet girişlerinde sıkıntı yaşamak mümkün değil. Son derece android mobil cihazlar için ZenMate profesyonel ve bir o kadar da güvenilir olan VPN uygulaması ile internet ortamında çok daha rahat hareket edebilirsiniz. Güvenilir bir VPN uygulamasına sahip olmak çok önemlidir çünkü internette atılan her adım ne yazık ki aynı şekilde güvenli değildir. Dolayısıyla kişinin sanal dünyaya karşı kendini koruması, internette daha özgür şekilde gezinti yapabilmesi adına ZenMate indirmesinde herhangi bir sakınca bulunmamaktadır.

Yurt dışından farklı bir sunucu üzerinden bağlantı sağlayan uygulama, size dair herhangi bir izin bulunmasına izin vermez. Girdiğiniz hiçbir sitede bulunduğunuz nokta ve kişisel tespitlerin yapılması mümkün olmaz.

ZenMate Apk İndir

ZenMate apk indirmek istediğiniz zaman android işletim sistemine sahip cep telefonlarınızı kullanabilirsiniz. Mobil uygulama mağazalarından kolaylıkla bulunabilen uygulama birkaç dakika içerisinde cep telefonunda yer almaktadır. Aynı şekilde tabletleri için kullanmak isteyen kişiler de kullanabilmektedir.

Android işletimli cihazla istenildiği gibi internet bağlantısı için ZenMate apk indirebilir, ZenMate kullananlardan biri olarak daha özgür hissedebilirsiniz.

ZenMate Vpn Uygulaması Video Tanıtımı

743 kez indirildi
ZenMate Apk indir Android - indirZip için YORUM YAZIN