Clean Master Apk indir

Clean Master Apk indir

Clean Master Apk indir
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu23.8 MB
ÜreticiCheetah Mobile
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (23.8 MB)Android için indirApk indir

Clean Master apk indir, Clean Master android mobil cihazların performansını hızlandırmak için güzel bir sistem temizleme uygulamasıdır. Temizlik açısından tercih edebileceğiniz en doğru uygulamalardan bir tanesidir. Clean Master cihazınızda kullanım konusunda sıkıntı yaşadığınızda durumuna kısaca göz gezdirmelisiniz. Yavaşsa, donma ya da takılma sorunu yaşıyorsa bu durumda Clean Master gibi bir uygulamaya ihtiyacınız var demektir. Bir çeşit temizlik uygulaması olan bu uygulama, cihazın depo alanlarını boşaltmayı amaç edinmektedir. İstediğiniz zaman indirebileceğiniz uygulamalar için size yer açmayı hedeflemektedir.

Cihazda yer alan kötü amaçlı yazılımlar, gereksiz dosyalar, birikmiş atılanlar zaman içerisinde sorun yaratabilmektedir. Buna engel olabilmek adına Clean Master indirmek, cihazın daha uzun süre hızlı çalışması demektir.

Clean Master Apk İndir

Clean Master apk indirmek istediğiniz zaman android işletimli cihazınızın şarj konusunda yeni olması gerekir. Her ne kadar çok yönlü verim sağlasa da uygulamanın şarj konusunda tüketimi biraz fazladır. İndirdikten hemen sonra açıp cihazda tüm taramaları yapmasına izin verirseniz büyük bir temizlik yapmış olursunuz. Cep telefonlarının ömrünü uzatmak adına bu tarz temizliklerin yapılması çok büyük avantaj sağlamaktadır. Clean Master kullananlardan biri olursanız siz de bu avantajdan yararlanabilirsiniz.

565 kez indirildi
Clean Master Apk indir Android - indirZip için YORUM YAZIN