Malwarebytes Güvenlik apk indir

Malwarebytes Güvenlik apk indir

Malwarebytes Güvenlik apk indir
LisansÜcretsiz
Dilingilizce
Dosya Boyutu39.3 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi4 sene önce
Yorum Yaz Android için indirApk indir

Malwarebytes Güvenlik apk indir, cihazlarınızı kötü amaçlı yazılımlardan korumanızı sağlayan başarılı android güvenlik uygulamasıdır. Malwarebytes mobil iyi ve güvenilir bir antivirüs uygulamasına ihtiyacınız olduğunda bu uygulamayı tercih edebilirsiniz. Kısa süre içerisinde gerek gördüğünüz tüm hizmetleri zahmetsiz ve sorunsuz şekilde elinize verebilecek bir uygulamadır.

Malwarebytes Güvenlik indirdikten sonra cihazınızda virüs taramaları, kötü amaçlı yazılım raporlamaları, cihazı yoran uygulamalar kolaylıkla tespit edilebilecektir. Bu tespitlerin ardından cihazınızda soruna neden olacak hiçbir şey kalmayacak ve daha hızlı daha güçlü şekilde çalışmayı sürdürebilecektir.

Malwarebytes Güvenlik Apk İndir

Malwarebytes Mobil Güvenlik apk indirmek için cep telefonunuzun mobil uygulama marketine giriş yapmalısınız. Arkasından aç dedikten sonra açmalı ve hemen taramayı başlatmalısınız. Cihazda soruna neden olan tüm uygulamaları tespit eden Malwarebytes indirdikten sonra işinizi büyük ölçüde kolaylaştıracak bir uygulamadır.

Yalnızca cep telefonlarında değil tabletlerde de kullanılabilen uygulama belli periyodlarla tarama yapması açısından önemlidir. Zamanı geldiğinde bildirim vererek virüs taramalarını, temizliği doğru şekilde gerçekleştirmektedir. Dolayısıyla kullanıcıya çok daha iyi bir cihaz sunmaktadır.

619 kez indirildi
Malwarebytes Güvenlik Apk indir Android - indirZip için YORUM YAZIN