Yandex Browser indir

Yandex Browser indir

Yandex Browser indir
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu744 KB
ÜreticiYandex
İşletim SistemiWindows
Eklenme Tarihi5 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (744 KB)

Yandex Browser Windows indir, Yazıldığı ilk zamanlarda İngilizce olara kullanılan web tarayıcısının kısa süre içinde Türkçe dil desteği de gelmiştir. Yandex Browser web tarayıcısını, diğer tarayıcılardan ayıran, internette keyifle dolaşmanızı sağlayan birçok özellik bulunmaktadır. Kolay indirilebilir, kullanılabilir ve kaldırılabilir olmasıyla tamamen sizin isteğinize göre şekillenen Yandex Browser uygulamasını Windows bilgisayarınıza indirerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Kişiselleştirme özellikleriyle dikkat çeken uygulama kısa sürede favori web tarayıcınız olmaya adaydır.

Yandex Browser Özellikleri

Yandex Browser Windows, Türkçe dil desteğinin gelmesinden, Türkiye’de daha geniş kitlelere ulaşabilmiştir. Yandex Browser’ın akıllı satır teknolojisi oldukça dikkat çekicidir. Adres çubuğu bölümüne tıkladığınızda kendi ayarlamış olduğunuz yer imi kolajı açılacaktır. Arama bölümünde ilk kelimenizi tamamlamadan Yandex önerileriyle karşılaşacaksanız ki bu özellikle daha az kelime ile daha hızlı sonuç elde edebilirsiniz. Yandex Browser uygulamasının çeviri teknolojisi de şahanedir.

Arama sonuçlarında klavye Shift tuşuna basarak fare imlecini çevirmek istediğiniz kelimenin üzerine getirirseniz; kelimenin birçok çevirisinin listelendiğini görebilirsiniz. Turbo özelliği sayesinde internet bağlantısı yavaş olanlarda bile arama sonuçları için Yandex Browser %400 daha hızlı sonuç vermektedir. Turbo özelliği özellikle interneti yavaş kullanıcılar için kurtarıcıdır.

Yandex Browser Nasıl İndirilir?

Yandex Browser web tarayıcısını Windows bilgisayarınıza indirmek için hali hazırda kullandığınız tarayıcıdan arama bölümüne uygulama ismini yazmanız yeterlidir. Dilerseniz program indirme sitelerinden de uygulamayı ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

https://browser.yandex.com.tr/

950 kez indirildi
Yandex Browser Windows indir Yandex Browser - indirZip için YORUM YAZIN