Internet Download Manager indir

Internet Download Manager indir

Internet Download Manager indir
LisansDeneme Sürümü
DilTürkçe
Dosya Boyutu6.6 MB
ÜreticiTonec Inc
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/Win8.1
Eklenme Tarihi7 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (6.6 MB)

İnternet kullanıcıları, internette geçirdikleri süre zarfında bazı dosyaları bilgisayarlarına indirmek istemektedir. Bilgisayarın kendi hızı ile oldukça uzun sürecek olan bu işlem Internet Download Manager sayesinde oldukça hızlı ve kaliteli bir şekilde gerçekleşmektedir. İndirme hızını yaklaşık olarak 5 katına çıkarma özelliğine sahip olan program, indirme yöneticisi programı arasında en çok tercih edilmekte ve lider konumda yer almaktadır.

Internet Download Manager Nasıl Kullanılır?

Popüler olarak en çok tercih edilen tarayıcılar ile uyumlu çalışma özelliğine sahip olan Internet Download Manager, daha önce tamamlanmamış olan indirme işlemlerinin kaldığı noktadan devam etmesini sağlamaktadır. Kullanıcılarına her daim en güncel indirme yöneticisi programı kullanımı sunması için otomatik güncelleme seçeneği ile hizmet vermektedir. En önemli özelliklerinden biri olan Türkçe dil desteği de Türk kullanıcıların oldukça rahat dosya indirmelerini sağlamaktadır.

Internet Donla Manager Ne İşe Yarar?

Bilgisayara indirilmek istenen dosyaların oldukça hızlı bir şekilde inmesini sağlayan program, sıkça dosya indirmek durumunda kalanların tercih edebileceği en profesyonel nitelikteki yazılımdır. Bilgisayarın virüslere karşı korunması ve görev zamanlayıcısı gibi özellikleri. Bu programın benzer nitelikteki programlara karşı üstün olmasına neden olmaktadır. Çok sayıda gerçekleştirilen dosya indirmelerinin karışıklığa neden olmaması için, dosyaları türüne ve özelliklerine göre kategorize etmektedir. Birçok seçeneği içinde bulunduran Ayarlar sekmesi ise kullanıcıların dosyalar üzerinde çeşitli değişiklik yapabilmelerine olanak sunmaktadır.

843 kez indirildi
Etiketler:
Internet Download Manager indir için YORUM YAZIN