WiFi HotSpot İndir Wifi Dağıtma Programı

WiFi HotSpot İndir Wifi Dağıtma Programı

WiFi HotSpot İndir Wifi Dağıtma Programı
LisansDeneme Sürümü
Dilİngilizce
Dosya Boyutu8.9 MB
ÜreticiNomadio
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/Win8.1
Eklenme Tarihi7 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (8.9 MB)

WiFi HotSpot İndir, İnternetin ve internette yer alan her türlü içeriğin günümüzde artık zorunlu bir ihtiyaç haline gelmesi ile birlikte bilgisayar kullanıcıları da internet ve ağ bağlantıları konusunda alternatif çözümlere ihtiyaç duymaya başlamaktadır. Bu bağlamda WiFi HotSpot kablosuz ağ bağlantısı oluşturarak bilgisayarından internete bağlanmak isteyen herkesin kullanabileceği tamamen ücretsiz bir ağ bağlantısı programıdır.

WiFi HotSpot’un Faydaları Nelerdir?

WiFi HotSpot kullanıcıların daha önceden edinmiş oldukları WiFi adaptörlerinin üzerinden çalışmakta ve bu adaptörleri kablosuz ağ olarak kullanılabilecek noktalar haline getirmektedir. Programın bu özelliği sayesinde WiFi adaptörleri birer bağlantı noktası olarak yapılandırılabilmektedir. Ayrıca programın sağladığı bu bağlantı noktası özelliği ile normal bir kablosuz ağ gibi bağlantının farklı kullanıcılar ile de paylaşılmasına imkân verilebilmektedir.

Neden WiFi HotSpot’u Tercih Etmeliyim?

İnternet ve ağ bağlantıları konusunda az bir tecrübe sahibi olan herkesin kullanabileceği bu program, dünya üzerinde en çok tercih edilen, basit ama etkili ağ bağlantı noktası belirleme yazılımlarından birisidir. Kullanıcılar program sayesinde hazırladıkları ağ noktalarını çevrelerindeki kişiler ile paylaşabilmektedir ve bu da yazılımı oldukça kullanışlı bir hale getirmektedir. Program ayrıca çok sade bir ara yüze sahiptir ve böylece kullanım açısından da rahatlık sağlamaktadır. Abartısız bir şekilde dakikalar içerisinde kablosuz ağ bağlantı noktaları belirlemek ve bu noktalar yardımı ile internete erişim sağlamak wifi HotSpot programı ile mümkün olmaktadır.

 

3542 kez indirildi
WiFi HotSpot İndir Wifi Dağıtma Programı indir için YORUM YAZIN