mHotSpot Wifi paylaştırma indir

mHotSpot Wifi paylaştırma indir

mHotSpot Wifi paylaştırma indir
LisansDeneme Sürümü
Dilİngilizce
Dosya Boyutu813KB
ÜreticimHotSpot
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/Win8.1
Eklenme Tarihi7 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (813KB)

Wifi paylaştırma programlarından bir tanesi olan mHotSpot, kablolu olarak aldığınız interneti kablosuz olarak paylaşmanızı sağlamaktadır. Genellikle kablosuz modemi olmayan kişilerin akıllı telefonlarından interneti kullanılabilmeleri amacı ile tercih edilmektedir.

Bilgisayarınızın İnternetini Paylaşın

mHotSpot, küçük boyutta ve bilgisayarınızı yormayacak özelliklerde bir Wifi paylaştırma programı. Programı indirip, kurduktan sonra Wifi paylaşımını açabiliyorsunuz. Kablosuz modemlerde olduğu gibi bu programda da şifreleme özelliği bulunmaktadır. Böylelikle, isteyen herkesin internetinizi kullanmasının önüne geçmiş oluyorsunuz.

mHotSpot Uygulaması Güvenli Mi?

Bu Wifi paylaştırma uygulaması, hemen hemen tüm antivirüs programlarından geçtiği için güvenli olarak kabul edilmektedir. Bilgisayarınızdaki dosyalara ve şifrelere ulaşamamaktadır. Ancak programı indirdiğiniz siteye dikkat etmeniz önemli bir ayrıntı. Pek çok program indirme sitesinde, farklı programlar ve virüsler size sunulmaktadır. Bu durum, istemeden bilgisayarınızın güvenliğini riske atmanıza neden olacaktır.

mHotspot Wifi’yi Dağıtabiliyor Mu?

Kullanıcılar zaman zaman mHotSpot programını, kablosuz olarak bilgisayar ya da laptoplarına aldıkları interneti dağıtmak için de kullanmak isteyebiliyorlar. Ancak böyle bir kullanım çeşidi mevcut değil. mHotspot, yalnızca kablolu olarak interneti dağıtabiliyor.

mHotspot Uygulaması Mevcut Mu?

Resmi internet sitesini incelediğinizde programın mobil uygulamasının bulunmadığı görünmekte. Kimi sitelerde mobil versiyonunu görebilirsiniz; ancak bunlar muhtemelen karşınıza virüs olarak çıkacaktır. Ancak mHotspot’a alternatif olarak çeşitli mobil wifi dağıtma uygulamaları da bulunmakta olup Google Play ve Apple Store üzerinden ulaşabilirsiniz.

Web Sitesi : https://mhotspot.com/

882 kez indirildi
Etiketler:

mHotSpot Wifi paylaştırma indir Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

  1. Anonim dedi ki:

    ıımryıty9

mHotSpot Wifi paylaştırma indir - indirZip için YORUM YAZIN