VivaVideo indir

VivaVideo indir

VivaVideo indir
Lisans1.0
DilTürkçe
Dosya Boyutu17.00 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (17.00 MB)Android için indir

Android Video Düzenleme Uygulaması

VivaVideo indir, Android video düzenleme uygulaması ile zamanını video çekimleri ile geçirmeyi sevenlerin uygulamasıdır. Video çeken aynı zamanda çektiği videoları düzenlemeyi tercih edenlerden biriyseniz bu uygulama tam da size göre bir uygulamadır. İçerisinde birbirinden keyifli filtreler bulunduran VivaVideo aynı zamanda nitelikli bir videoda bulunması gereken özelliklere de sahiptir. Gerçekten kaliteli HD görüntülü, donanımlı sese sahip bir uygulama isterseniz VivaVideo size istediğinizi verebilecek bir uygulamadır.

Bir video düzenleme android uygulamasında olması gereken tüm özelliklere sahip olan VivaVideo hem filtreler hem çıkartmalar hem metin ekleme niteliklerini sunmaktadır. Bununla beraber tercih edenler videolarının üzerinde onlarca müzik arasından istediği herhangi birini ilave edebilmektedir.

VivaVideo Özellikleri

VivaVideo, video düzenleme uygulaması android işletim sistemine sahip cep telefonlarında keyifle kullanılabilmektedir. Uygulamayı istediğiniz gibi kullanabilmek için tek yapmanız gereken mobil marketten bulup indirmektir. Hem cep telefonlarınıza hem de tabletlerinize indirmenizde herhangi bir sakınca yoktur.

Kısa film oluşturmak, çoklu çekim yapmak, tek video üzerinde çok yönlü düzenlemeler sağlamak için VivaVideo ideal bir sisteme sahiptir. Çok basit ve kolay bir dizaynı olduğu için uygulamayı kavramanızda herhangi bir engelle karşılaşmanız mümkün olmayacaktır.

35 kez indirildi
VivaVideo indir için YORUM YAZIN