Viper Racing indir

Viper Racing indir

Viper Racing indir
LisansDeneme Sürümü
Dilİngilizce
Dosya Boyutu12.3 MB
ÜreticiSierra
İşletim SistemiWindows
Eklenme Tarihi7 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (12.3 MB)

Viper Racing indir, Teknolojinin oldukça yüksek bir hızla ilerliyor olması sadece teknolojik aletlerimizin özelliklerini veya akıllı telefonları etkilemekle kalmıyor. Şu an oyun tutkunları es geçilecek olursa çoğu kişi için oyun, akıllı telefonlar üzerinden Java tarzı eğlenceler yürütmek olsa da, bilgisayarların hayatımıza ilk girdiği dönemlerde inanılmaz bir keyif alarak oynadığımız nostalj rüzgârları estiren oyunların yerine alacak sıcaklıkta bir teknoloji hala mevcut değil. Bu oyunlardan birini örnek verecek olursak; araba yarışı kategorisinden Viper Racing’ ten bahsedebiliriz.

Viper Racing Nedir?

Viper Racing, 1998 yılında piyasaya sunulmuş olan bir araba yarışı oyunudur. Türündeki birçok oyun için yol gösterici ve örnek teşkil ettiği söylenebilecek bu oyunda birbirinden farklı oyun ve araba seçeneklerineulaşmak da mümkündü. Öyle ki kullanıcılar seçebilecekleri bir araba ileseçebilecekleri bir pistte rakipleri ile yarışma imkânına sahipti. Oyunun dikkat çekici özelliklerinden biri de, dönem için son derece yüksek bir teknik ile hazırlanmış olan ve 7 farklı açıdan araç sürümüne elveren kamera görüntüleriydi. Tüm bunlara ek olarak oyuncular Viper Racing araçlarını kendi zevklerine göre dekore edebiliyorlardır.

Viper Racing Günümüzde Kullanılır Mı?

Eğer amacınız nostalji yapmak ve biraz eskilere dönmek ise Viper Racing’i indirebilir ve çocukluğunuzda küçük bir tura çıkabilirsiniz. Ancak uzun vadeli kullanımda grafiklerinin ve teknolojisinin günümüz araba yarışı oyunları karşısında tatmin edici olmadığı rahatça söylenebilir.

894 kez indirildi
Etiketler:
Viper Racing indir için YORUM YAZIN