VidMate (APK) indir

VidMate (APK) indir

VidMate (APK) indir
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu
ÜreticiVidMate
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir ()Android için indir

VidMate (APK) indir, video izlemeyi sevenler veyahut film izleyip aynı zamanda bilgisayarında kayıt altında kalmasını isteyenler için ideal bir uygulamadır. Son dönemlerde özellikle internet üzerinden film ve video indirme uygulamaları artmış gibi görünse de nitelikleri yüksek, kaliteli kullanılabilecek uygulama sayısı bir hayli azdır. Bu nedenle VidMate (APK) gibi başarısı yüksek olan uygulamayı indirip kullanmanız önerilmektedir.

Canlı TV izlemek için de iyi bir alternatif olan VidMate (APK) aynı zamanda bünyesinde 200’den fazla televizyon kanalı bulundurmaktadır. Video indirme uygulaması olarak bilinse de uygulamanın çoğu zaman TV kanalları için izlendiği bilinmektedir.

VidMate (APK) Özellikleri

VidMate (APK) video indirme uygulaması, sınırsız film indirme hakkı tanımaktadır. Kullanıcılarına herhangi bir kota koymamış olması, uygulamanın tercih edilirliğini arttırmaktadır. Bununla beraber android işletimli cihazlarınızda kolaylıkla kullanabileceğiniz uygulama, sizi hiçbir şekilde zorlamayacaktır.

Kullanımı kolay ve bir o kadar da kullanıcı dostu kabul edilen VidMate (APK) genç yaşlı her kullanıcı için ideal bir kullanım sunmaktadır. Çok geniş bir kitle tarafından kullanıldığı bilinen uygulama her geçen gün daha popüler hale gelmektedir.

598 kez indirildi
VidMate (APK) Canlı Tv indir - VidMate Video Düzenleme için YORUM YAZIN