The Sims 4 indir

The Sims 4 indir

The Sims 4 indir
LisansDeneme Sürümü
DilTürkçe
Dosya Boyutu
ÜreticiElectronic Arts
İşletim SistemiWindows
Eklenme Tarihi5 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir ()Android için indir

The Sims 4 indir, Windows The Sims simülasyon oyun serisinin son oyunu olarak dikkat çeken The Sims 4 oyunu gerçek aile yaşantısını gösteren eğlenceli en gerçekçi bir pc oyunudur. indirilme sıklığı çok yüksek olan bir oyundur. Simülasyon oyunları oynamaktan keyif alıyorsanız bu programı indirip dilediğiniz gibi oynayabilirsiniz çünkü gerçeklik etkisi ciddiye alınacak kadar keyif vermektedir.

Temel olarak kendi kahramanınızı yaratma ve onun dünyasını oluşturma fırsatı tanıyan The Sims 4, yenilenmiş ve güncelleme ile çok daha iyi noktaya gelmiştir. Modern çizgilerin arttığı, kaliteli ve oldukça profesyonel şekilde hazırlanıldığı belli olan programın ayrıca ses efektleri ve donanımı da görülmeye değerdir.

The Sims 4 İndir

The Sims 4 oyunu indirmek için orijinal versiyonunu temin etmeniz gerekmektedir. Ücretsiz şekilde indirip oynayabileceğiniz oyun programı inerken herhangi bir soruna da neden olmaktadır. Doğrudan inmekte ve kolayca aktif şekilde oynanmaya başlamaktadır. Bununla beraber The Sims 4 oyununun bilgisayarda biraz yer kapladığını da bilmekte fayda vardır. İşlemcisi güçlü bir bilgisayarınız varsa sorun olmayacaktır ancak zayıf bilgisayarlarda oyunun kasma ve donma sorunlarına neden olduğu görülmektedir.

The Sims 4 Özellikler

Bir oyun programı olarak Windows işletim sistemlerine göre hazırlanmış olan The Sims 4 Windows oyunu oldukça keyif vericidir. Sim ismi verilen karaktere hayat veren oyuncu onun nasıl görüneceğine, neler giyip neler yiyeceğine karar vermektedir. Ona ait bir dünya planlarken aynı zamanda çevresindeki oyuncularla da kontak kurabilmektedir. Yeni arkadaşlıklar kurabilmek adına programın çok ideal olduğunu söylemek mümkündür.

1193 kez indirildi
The Sims 4 Oyunu indir - indirZip için YORUM YAZIN