Sniper 3D indir

Sniper 3D indir

Sniper 3D indir
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu
ÜreticiFun Games For Free
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 sene önce
Yorum Yaz Android için indirApk indir

Sniper 3D indir, Sniper 3D 2014 tarihinde piyasaya çıkarılan bir tür nişan alma oyunudur. Sniper 3D savaş veya silah oyunu olarak da kabul edilebilen Sniper 3D, isminden de anlaşılabileceği gibi 3 boyutlu görselleriyle dikkat çekiyor. Nişan alma oyununda oynanış aslında oldukça basittir. Suçlularla savaşarak, düşmanları nişan alarak ilerleyebileceğiniz Sniper 3D oyunu kullanıcılara ücretsiz olarak sunulmaktadır. Fun Games for Free tarafından piyasaya çıkarılan oyunun dili İngilizcedir.

Sniper 3D Özellikleri Nelerdir?

Android işletim sistemli mobil cihazlarınızda Sniper 3D oyununu oynayabilirsiniz. 415 MB boyuta sahip olan oyun cihazınıza saniyeler içinde inmektedir. Sniper 3D oyununda Türkçe dil desteği yoktur ama oynanış basit olduğu için İngilizce de olsa zorlanmadan oyunu oynayabilirsiniz. Hedefi vurmak, atış yapmak oyundaki tek amacınız. Düşmanlarınızı vurarak ilerleyemezseniz; vurulan taraf siz olursunuz ve oyunda ilerleyemezsiniz. Görüntülerin gerçekliği ve kalitesi sayesinde heyecanı da oldukça gerçek hissedebilirsiniz. Oyuna çok basit eylemlerle başlayarak yine çok basit eylemlerle oyunu yönlendirebilirsiniz. Oyunu oynamak için internet bağlantısı şartı bulunmaması da önemli bir avantajdır.

Sniper 3D Oyunu Nasıl Oynanır?

Oyunu oynayabilmeniz için Android işletim sistemli telefon ya da tabletinize indirme işlemi yapmanız gerekmektedir. Oyunu tarayıcı üzerinden oynamanız imkânsız olduğundan önce Play Store uygulamasını açmalı ve burada arama bölümüne Sniper 3D yazmalısınız. Oyun sayfasında detaylı görselleri ve bilgileri de görebilirsiniz. İndir butonuna basarak oyunu indirebilir ve oynamaya başlayabilirsiniz.

https://play.google.com/store/apps/developer?id=Fun+Games+For+Free&hl=tr&gl=US

973 kez indirildi
Sniper 3D Android Apk indir Sniper 3D - indirZip için YORUM YAZIN