Free Fire Mod Menu APK indir

Free Fire Mod Menu APK indir

Free Fire Mod Menu APK indir
LisansÜcretsiz
Dilingilizce
Dosya Boyutu218 MB
ÜreticiGARENA INTERNATIONAL I PRIVATE LIMITED
İşletim SistemiAndroid 4.1
Eklenme Tarihi2 sene önce
Yorum Yaz Android için indirApk indir

Free Fire Mod Menu Androdi Apk Oyunu

Free Fire Mod Menu battle royale gibi yıllar içinde ortaya çıkan alt türler göreceksiniz. Bu tür, şu anda yüzlerce oyun olduğu için kelimenin tam anlamıyla bir gecede fenomen haline geldi. İlk yapılacak olanlardan biri Free Fire ve oynaması eğlenceli bir oyun. Basit bir bakışta, günümüzün diğer oyunlarına benziyor ancak birçok özellik ve eğlence içeriyor.

Bu Garena tarafından yayınlanan bir oyun ve geçen yıl en çok indirilen mobil oyun oldu! Bu tek başına size, özellikle Asya ve Güney Amerika’da pek çok kişi tarafından sevildiği için bunun sıradan bir oyun olmadığını söylemelidir. Bu oyun hafiftir ancak ağır köpeklerle rekabet edebilir ve kendine has yetenekleri de vardır. Örneğin, buradaki karakterler, Free Fire Mod Menu APK oyununda alabileceğiniz görünümlerin aksine benzersiz yeteneklere sahiptir. Burada ayrıca evcil hayvanlar ve birçok benzersiz silah var!

En Çok İndirilen Battle Royale oyunu Free Fire Mod Menu APK

Ateş etmeyi ve yerleri dolaşmayı seven biriyseniz, açık dünya oyunları tam size göre. Atış ve aksiyon oyunları içeren bugün oynayabileceğiniz birçok eğlenceli oyun var. Ancak daha derine inmek istiyorsanız, o zaman battle royale oyunları tam size göre. Bu oyunlar, oyuncular kelimenin tam anlamıyla hiçbir şey olmadan başlayacakları için herkes için eşit bir oyun alanı sunar. Ardından silahlar, eşyalar, zırhlar ve hatta araba sürmek gibi çeşitli kaynaklara bakacaklar.

Free Fire Mod Menu APK Ücretsiz indir

Bugün battle royale dünyası, var olan birçok oyun ve oyuncu olduğu için rekabetçi. Battle Royale, her maç genellikle 10 dakika ve daha uzun sürdüğü için normal nişancı oyunlarınızdan daha sürükleyici bir deneyim sunar. Bugün, battle royale oyununda sadece rakipleri ortadan kaldırmakla kalmayacak, aynı zamanda önceden plan yapacak ve hayatta kalacaksınız. Sonuç olarak, bu oyunlar bir hayatta kalma ve strateji savaşıdır ancak atış becerileri ve diğer becerileri de içerir. Free Fire Mod Menu şu anda oynanabilecek en iyi oyunlardan biri çünkü battle royale oyununun sunduğu en iyi oyunları burada bulabilirsiniz.

Bu oyunda, şu anda bir battle royale oyununun sunabileceği en iyi özelliklerin tadını çıkarabilirsiniz. Av tüfeğinden keskin nişancı tüfeğine, makineli tüfekten tabancaya, tabancadan çok daha güçlü silahlara kadar çok çeşitli silahlar var. Burada ayrıca Wukong, Alok, Andrew, Nikita, Misha, Ford ve daha birçok özel yeteneklere sahip çeşitli karakterlerin keyfini çıkarabilirsiniz. Dış görünümlerin aksine bunlar, oyun oynamalarına dönüşen benzersiz yeteneklere sahip karakterlerdir.

Bununla, ayrıca birçok aracın ve hatta evcil hayvanların tadını çıkarabilirsiniz! Haritaların yanı sıra şu anda çeşitli konumlarda savaşın.

Free Fire Mod Menu APK Oyununun Çılgın Özellikleri

Battle Royale oyunlarını biliyorsanız, Free Fire Mod Menu APK en iyilerinden biridir! Bu oyunda, bu özelliklerle olması gerektiği gibi battle royale deneyimi yaşayacaksınız.
ücretsiz ateş mod apk sınırsız para ve elmas ücretsiz indir en son sürüm
Yoğun Savaşlar – Battle royale türünde, yere saçılmış birçok silahın yanı sıra sol ve sağ dövüşen oyuncular görmeye alışkınız. Bu, çeşitli battle royale oyunlarında kaotik ve eğlenceli oyunlar sundukları için ortak bir sahnedir. Ancak Free Fire’da bugün farklı oyun türlerini de deneyimleyeceksiniz. Ancak bu oyunu diğerlerinden ayıran, sunduğu sayısız özelliktir. Hafif bir oyun olduğu için PC’nin pahalı olduğu 3. dünya ülkesinde daha popüler.

Bununla, bugün benzersiz karakterler sunan benzersiz bir battle royale oyununu deneyimleyebilirsiniz. Bu sadece kozmetik olan derilerden farklı bir sistemdir. Burada, savaşta kullanabileceğiniz benzersiz yeteneklere sahip karakterler edinebilirsiniz. Örneğin, Olivia’nın yeteneği, Olivia tarafından canlandırılan oyunculara ekstra HP ekleyen Şifa Dokunuşudur. Bugün oynayacak çok sayıda karakter ve eğlenebileceğiniz yerler var.

Silah Seçimi – Silahlar, bu oyunda rakipleri ortadan kaldırmanın başlıca yoludur. Burada, aynı anda bir birincil ve bir ikincil silah kuşanabilirsiniz. Keskin nişancı tüfekleri, tabancalar, SMG’ler, tüfekler ve daha pek çok seçenek var. Ayrıca yarasa, katana, tava ve daha pek çok yakın dövüş seçeneği var. Burada her silahın güç, geri tepme, şarjör ve daha fazlası gibi kendine özgü istatistikleri vardır.
ücretsiz ateş mod apk sınırsız para ve elmas ücretsiz indir en son sürüm
Bununla, burada P90, RGS50, Dragunov, G18, M60, M79, AWM, AK, M14 ve daha pek çok silah gibi çok sayıda silah var.

Benzersiz Karakterler – Daha önce de belirtildiği gibi, Free Fire sadece görünümler değil aynı zamanda karakterler de sunar. Bu, bugün yalnızca bu battle royale oyununda bulunan benzersiz bir özelliktir. Burada Moco, Laura, Kapella, Alok, Wukong, Andrew, Wolfrahh, Antonio, Maxim ve daha pek çok karakterin kilidini açabilirsiniz. Bu karakterlerin her biri, diğerlerine hafif bir avantaj sağlayan benzersiz görünüm ve yeteneklere sahiptir. Örneğin, Miguel’in yeteneği Crazy Slayer’dır ve her öldürme için ekstra EP kazanmasını sağlar.

Ardından, şifa öğelerinin etkilerini belirli bir ölçüde artırmasını sağlayan Healing Song adlı yeteneği olan Kapella var.

Oyun içi sohbet – Birçok battle royale oyunu gibi, bu oyun da oyun içi sohbet ve sesli sohbet özelliği sunar. Bununla takım arkadaşları ve hatta düşmanlarla daha iyi iletişim kurabilirsiniz! Önceden plan yapmak ve ekip arkadaşlarınıza konumunuzu söylemek için akıllıca kullanın.

ücretsiz ateş mod apk sınırsız para ve elmas ücretsiz indir en son sürüm
Gerçekçi grafikler – Oyun, grafikler açısından yıllar içinde önemli ölçüde gelişti. En iyisi olmasa da, keyfini çıkarmanızı sağlayan gerçekçi grafiklere sahip.

Evcil Hayvanlar – Buradaki bir diğer benzersiz özellik evcil hayvanlardır. Burada, evcil hayvanların verdikleri benzersiz faydalar vardır. Ayrıca benzersiz görünümleri var ve gittiğiniz her yerde sizi takip edecekler.

Haritalar ve konumlar – Free Fire’da oynayabileceğiniz 5 harita var. Bunlara Bermuda, Kalahari, Bermuda Max, Araf, Bermuda Remastered ve Batou Eğitim Adası dahildir.

Araçlar – Bu oyunda ayrıca motosiklet, kamyonet, cip, Tu Tu araba, Amfibi Araba, Canavar kamyon ve daha pek çok sürülebilir araç var.

Ücretsiz Ateş Menüsü Mod APK 2022 indir – Sınırsız para

Bugünün en iyi battle royale oyunlarından biri olan Free Fire’ın keyfini çıkarın. Birçok karakterin kilidini açın, oyuncularla savaşın ve birçok oyun modunun tadını çıkarın.

 

283 kez indirildi
Free Fire Mod Menu APK indir Android - indirZip için YORUM YAZIN