Adalet Namluda 2 Mod Apk indir

Adalet Namluda 2 Mod Apk indir

Adalet Namluda 2 Mod Apk indir
Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 sene önce
Yorum Yaz Android için indirApk indir

Adalet Namluda 2 Android Mobil Silah Oyunu

Adalet Namluda 2 Mod Apk son derece popülerdir ve dünya çapında yüzlerce oyuncu herhangi bir ücret ödemeden ücretsiz olarak indirmek isteyecektir. Adalet Namluda 2 Apk son, çok miktarda içerik sunan bir arcade Android oyunudur. Oyunun amacı düşmanları vurmaktır ve seviyeler geçtikçe ekran daha fazla bilgi ile dolacak. Oyuncular çeşitli silahlara ve araçlara sahiptir ve meydan okuma mermilerden gelir. Oyuncunun oyunu kazanmak ve daha da ilerlemek için bu silahları kullanması gerektiği gerçeğiyle zorluk daha da artıyor.

İlk seviye, oyuncuya birçok seçenek sunar. Oyuncular, otomatik silah kullanma veya düşmanlarını manuel olarak hedefleme seçeneğine sahiptir. Bu seviye daha çok aksiyonun bir parçası olduğunuz, düşmanlara ateş ettiğiniz ve onları yok ettiğiniz hissine odaklanır. Türk ordusu yakında bir savaşa gönderilecek, bu yüzden bu tarihin gerçek bir parçası gibi geliyor.

İkinci seviye, otantik silahlara vurgu yapan ağır bir askeri tema getiriyor. Bu seviye daha çok gerçek hayattaki askeri stratejilere odaklanır ve çok gerçekçi hissettirir. Bu seviyede hindi roketleri, el bombaları ve makineli tüfekler bulunur. Bu seviye, askeri faaliyetlere katılmayı seven oyuncular için gerçek bir askeri meydan okuma sağlar.

Çok önemli grafikler
En iyi battle royale oyunlarını arıyorsanız Adalet Namluda 2 Apk en iyi grafikleri, sesi ve gerçekçi hissi sunuyor. Grafikler, ilk versiyonun grafiklerinden daha ayrıntılı ve gerçek hayattan bir sahne gibi görünüyor. Sesler savaş alanının yoğunluğuyla eşleşiyor ve silahınızı ateşlediğinizde kendinizi aksiyonun bir parçası gibi hissediyorsunuz. Makineli tüfek sesleri de harika.

Adalet Namluda 2 Apk’nın üçüncü seviyesi, geliştirilmiş bir hikaye, daha iyi genel grafikler ve daha iyi bir oyun ile ilk oyunu geliştiriyor. Oyunun amacı hala kötü düşmanın sanal dünyayı ele geçirmesini engellemektir, ancak şimdi hikaye çizgisi rastgele oluşturulmak yerine tarih boyunca ilerlemektedir. Bu, oyuna daha fazla derinlik verir ve onu daha ilginç bir oyun haline getirir. Hikaye çok gerçekçi bir şekilde işleniyor ve kendinizi aksiyonun bir parçası gibi hissediyorsunuz. Hikaye de çok iyi tempolu ve oyuncunun tüm oyun boyunca ilgisini çekiyor.

Dördüncü seviyede 90 farklı görev oyna
Adalet Namluda 2 Apk’nın dördüncü seviyesi daha fazla silah ekler ve tüm oyun, zaman sınırlı hedefler, skor tabloları ve skor tablosu savaşı gibi yeni oyun seçenekleriyle iyileştirilir. Ayrıca oyunu oynarken katılabileceğiniz 90’dan fazla farklı görev var. Bu görevler, bir sonraki göreve geçmeden önce üstesinden gelinmesi gereken farklı hedeflere sahip oldukları için son derece zordur. Dövüşler ve silahlı çatışmalar sahillerde ve siperlerde gerçekleşir. Bu görevlerden bazıları düşman hedeflerini yok etmenizi, bazıları ise savaş alanındaki çeşitli noktaları savunmanızı veya korumanızı gerektirir.

Adalet Namluda 2 Apk’nın beşinci ve son seviyesi, oyuncunun Jeep’ini sahile kadar sürmesine izin vererek ilk seviyeyi geliştirir. Daha sonra helikopterlere binme ve sahilde hak ettiğiniz bir saldırı için onları dışarı çıkarma yeteneğine sahipsiniz. Daha sonra düşmanları alt etmeniz için 90’dan fazla farklı çok oyunculu silaha ve araçlara erişebilirsiniz. Dövüş yoğundur ve bir düşmanla yakın dövüşe girdiğinizde, olmasa da neredeyse her zaman çabucak yenildiklerini fark edeceksiniz. Bu oyuna dahil olan çok oyunculu silahlar, tanksavar silahları, otomatik silahlar, el bombaları, makineli tüfekler, RPG’ler ve el tipi savaş silahlarını içerir.

Uçağınızı havaya kaldırın ve görevinizi yapın
Savaş alanında savaşırken, daha güçlü ve daha tehlikeli düşmanlarla yüzleşmek için helikopterinizi ve silahlarınızı yükselteceksiniz. Adalet Namluda 2 Apk’nın son seviyesi, havaya kaldırabileceğiniz uçak sayısı ile size daha da fazla özgürlük veriyor. Seviye, mini helikopterlere binmenize izin verir, bu da tüm oyunu ilk oyunda sağlanandan daha heyecanlı ve farklı hale getirir. Adalet Namluda 2 Apk, oyundan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak oyunun nasıl oynanacağına dair ayrıntılı bir eğitim içerir. Bu oyun, kapsamlı bir kontrol listesi ve aktif bir eğitim menüsü ile birlikte gelir. Sizi Türkiye’nin Antlaya eyaletine sığınan teröristler ve isyancılar da dahil olmak üzere bir dizi Türk askeriyle karşı karşıya getiren çok oyunculu bir savaş sağlanır.

477 kez indirildi
Adalet Namluda 2 Mod Apk indir - indirZip için YORUM YAZIN