AppLock indir

AppLock indir

AppLock indir
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu3.4 MB
Üreticispsoft
İşletim SistemiAndroid 4.0.3 ve üzeri
Eklenme Tarihi7 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (3.4 MB)Android için indir

AppLock indir, Android telefon uygulamalarının koruyucu dosya şifreleme olarak ortaya çıkarılan Smart Applock, hafif, hızlı ve zarif uygulama kilidi özelliği ile kadın ve erkek pek çok kişinin telefonlarının gözdelerinden olmayı başarmıştır.

Smart AppLock Uygulama Kilit Programı

Smart AppLock telefonlarda en büyük sıkıntılardan birisi olan gizlilik konusunda istenilen uygulamaların kilitlenerek farklı kişiler tarafından kullanılmasını önleme özelliği ile telefon kullanıcılarının imdadına yetişen önemli uygulamalardan birisidir.

Smart AppLock’un Özellikleri Nelerdir?

AppLock Program sayesinde videoların, fotoğrafların, kısa mesajların, kısacası akla gelebilecek pek çok önemli içeriğin kilitlenmesi ve izin verilmediği müddetçe başkaları tarafından görülmesinin önüne geçilebilmektedir. Uygulama ayrıca arama kayıtları üzerinde de kilitleme özelliğine sahiptir. AppLock programı ile SNS türündeki uygulamaların kilitlenmesinin yanında sistem kilidi ayarları da yapılabilmektedir. Telefon kullanıcısı anne ve babaların en büyük problemlerinden birisi olan evdeki çocukların telefon üzerinden bilmeden satın alma işlemi gerçekleştirmelerinin önüne de yine AppLock programı dosysa şifreleme ile engel koyulabilmektedir. AppLock programında PIN kilidi, desen kilidi ya da şifre kilidi gibi çeşitli kilit türleri bulunmaktadır. Ayrıca program ana ekrandaki widget ile kilit türünü tek bir seferde değiştirebilme özelliğine de sahiptir.

Smart AppLock IOS Üzerinde Kullanılabilmekte midir?

AppLock programı IOS işletim sistemine sahip olan akıllı telefonlar üzerinde de gönül rahatlığı ile kullanılabilmektedir. IOS işletim sistemine AppLock uygulamasını indirebilmek için tek yapılması gereken internet üzerinden kısa bir arama gerçekleştirilmesidir.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.domobile.applockwatcher&hl=tr&gl=US

810 kez indirildi
Etiketler:
AppLock indir - AppLock Şifreleme Ücretsiz - indirZip için YORUM YAZIN