SHAREit Apk indir

SHAREit Apk indir

SHAREit Apk indir
Lisans4.6
DilTürkçe
Dosya Boyutu18.4 MB
ÜreticiSHAREit
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (18.4 MB)Android için indirApk indir

SHAREit apk indir, Android mobil veri transfer işlemlerini en iyi şekilde yapmanıza yardımcı olan uygulamalardan bir tanesidir. Farklı platformlara sahip olan cihazlar arasında aktarma işlemini yapabilecek profesyonel ve kaliteli uygulama istediğinizde SHAREit indirip kullanmaya başlayabilirsiniz. Veri ve dosya transfer uygulaması olarak kullanıcılarının her birini memnun bırakan uygulama oldukça yararlıdır.

Lenovo tarafından geliştirilen ve kısa süre içerisinde birçok kişi tarafından indirilen SHAREit apk her geçen gün daha fazla kullanılmaktadır. Özellikle ücretsiz indirme avantajının olması, uygulamanın tercih edilirliğini ciddi oranda arttırmaktadır.

SHAREit İndir

SHAREit indirmek için android işletimli cep telefonları ya da tabletler kullanılabilmektedir. Birkaç dakikalık işlemle kolayca inen uygulama hemen açılabilmektedir. İndirip kullanmaya başlayan kişiler özellikle iş yerinde çok büyük bir kolaylık sağladığını vurgulamaktadır. Format farkı gözetmeksizin tüm verileri dilediğiniz gibi transfer edebilme avantajı tanımaktadır.

SHAREit kullananlar, uygulamanın kullanımının son derece basit olduğunu dile getirmektedir. Sade arayüzü ile uygulamadan yararlanabilmek ve tadını çıkarmak mümkündür çünkü oldukça kolay şekilde anlaşılmaktadır. Dolayısıyla bu tarz bir uygulamaya ihtiyacı olan herkes kısa sürede SHAREit uygulamasına alışabilmektedir.

SHAREit Uygulama Tanıtım Videosu

742 kez indirildi
SHAREit Apk indir Android - indirZip için YORUM YAZIN