Pokemon Go Rehberi

Pokemon Go Rehberi

Pokemon Go Rehberi
Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi7 sene önce
Yorum Yaz

Türkiye’yi saran çılgınlık Pokemon Go her geçen gün kendisine yeni kullanıcılar edinmektedir ve oyunu oynayan kişilerin sayısı da git gide artmaktadır. Pokemon Go’da başarılı olabilmek için daha önceden hazırlanmış olan Pokemon Go Rehberi türündeki ön bilgi kılavuzlarından faydalanmanın ise önemi büyük olmaktadır. Pokemon Go Rehberi‘nde oyunun amacı, nasıl gelişim sağlanabileceği gibi konularda bilgiler verilmektedir.

Pokemon Go’nun Amacı Nedir?

Oyunun amacı; açık alanda ya da farklı bölgelerde yakalanan pokemonları geliştirmek ve diğer pokemon ustaları ile savaştırarak oyun içerisinde ileri aşamalara gelinmesini sağlayan başarılar elde etmektir.

Pokemon Go Nasıl Yüklenir?

Pokemon Go’yu indirebilmek için internet üzerinde yer alan APK’den faydalanabilmenin yanı sıra ülke değiştirerek Google Play Store(android kullanıcıları için) ve Appstore(İos kullanıcıları için)üzerinden de aynı işlem gerçekleştirilebilmektedir.

Pokemon Go Üyelik Gerektirir mi?

Pokemon Go’ya herhangi bir üyelik alımına gereksinim duyulmamaktadır. Oyun kullanıcıların lokasyonunu Google haritalar üzerinden otomatik olarak aldığı için sadece bir Google hesabı oluşturmak oyuna girebilmek için gerekli olan tek şarttır. Aynı zamanda bu hesap, başka bir cihazdan oyun hesabınıza ulaşmanızı da sağlar.

Pokemon Go’da Nasıl Seviye Atlanır?

Pokemon Go’da seviye atlayabilmek için gereken tecrübe miktarına sahip olunması lazım gelmektedir ve bu da arazide yer alan çeşitli özelliklerdeki pokemonları avlayarak ve onları geliştirerek mümkün olmaktadır. Ayrıca gelişen pokemonları başka pokemonlar ile savaştırarak da tecrübe puanı kazanılabilmektedir.

514 kez indirildi
Pokemon Go Rehberi için YORUM YAZIN