Point Blank indir

Point Blank indir

Point Blank indir
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu2.69 MB
Üretici
İşletim SistemiWindows
Eklenme Tarihi5 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (2.69 MB)

Point Blank indir, Windows masaüstü bilgisayarlarda oynanmaya başlanan ve en köklü sevilen macera oyunlarından biridir. Point Blank Dünya genelinde en sevilen oyunlar arasında yer alan Point Blank için doğrudan savaş ve nişan oyunu tanımı yapılması doğru olacaktır. Aksiyonu hiçbir şekilde azalmayan devamlı kabalık ve hareket halinde oynanan eşsiz oyunlardan bir tanesidir. Masaüstü bilgisayarların ardından cep telefonları için de hazırlanmış olan oyun, bugün uygulama versiyonla cihazlarda yerini almaktadır.

Point Blank İndir

Point Blank Windows oyun uygulamasını cep telefonlarınızda ya da tabletlerinizde oynamak isterseniz bunun için yapmanız gereken ilk iş mobil marketinizden oyunu bulmaktır. Bugün pek çok mobil markette yerini alan oyunu bulduktan sonra indir demeniz gerekmektedir. Arkasından aç diyerek oyundaki yerinizi hemen alabilirsiniz.

Oyun, Windows işletim sisteminin arkasından android işletim sistemine de uyarlanmış ve herhangi bir sorun olmadan cihazlarda yerini almayı başarmıştır. Bugün binlerce kişi cep telefonundan ve tabletinden Point Blank oyun uygulamasını kullanmaktadır.

Point Blank Oyna

Point Blank oyunu ister tek başınıza isterseniz arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz. Oyunun özellikle online şekilde oynanabilmesi, kalabalık arkadaş grupları için çok büyük kolaylık sağlamaktadır. Dilediğiniz gibi gruplara ayrılabilir, oyunun size sunmuş olduğu temaya ve alana bağlı olarak savaş oyununda kendinizi gösterebilirsiniz.

Point Blank oyunu gerçekçi oyun görüntüsü, ses ve efektleri ile android sistemde de aynı başarıyı sağlayan uygulama çok beğenilmekte ve her geçen gün daha çok kişi tarafından oynanmaktadır.

point blank oyunu
634 kez indirildi
Point Blank Windows Oyunu indir için YORUM YAZIN