Pes 2013 Türkçe Spiker indir

Pes 2013 Türkçe Spiker indir

Pes 2013 Türkçe Spiker indir
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu540 MB
Üretici
İşletim SistemiWindows
Eklenme Tarihi5 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (540 MB)

Pes 2013 Türkçe Spiker indir, seslendirmelerin %972lik kısmının tamamlandığı oldukça başarılı bir programdır. Pes 2013 Türkçe Spiker bu program sayesinde oyuna daha fazla dâhil olabilir hiçbir ayrıntıyı kaçırmadan dilediğiniz gibi oynama şansı yakalayabilirsiniz. Oyuncuların her birinin isminin, konuşmalarının ve takımların isimlerinin eksiksiz şekilde seslendirilmiş olduğu bu seslendirme programında merak ettiğiniz her şeyi bulabilirsiniz.

Pes oynamayı çok sevdiği halde yabancı dil nedeniyle sıkıntı yaşayanlar Pes 2013 Türkçe Spiker programı sayesinde bu engeli aşabilmektedir. Toplamda 17000’i bulan ses dosyalarından yalnızca birkaç tanesinin eksik kaldığı ve tamamın çok yakın olunduğu görülmektedir.

Pes 2013 Türkçe Spiker İndir

Pes 2013 Türkçe Spiker seslendirme programı, Windows işletim sistemine sahip laptoplara ve masaüstü bilgisayarlara indirilmek üzere hazırlanmıştır. Uyumlu olduğu için sorunsuz şekilde çalışan program dilediğiniz gibi indirilip kurulabilmektedir. İndirme işlemi de kurma işlemi de oldukça kısa sürdürdüğü için oyun için birkaç dakika ayırmak yeterlidir. Sonrasında istediğiniz gibi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Pes 2013 Türkçe Spiker Özellikler

Pes 2013 Türkçe Spiker programı, orijinal ve diğer tüm pes oyunlarında kullanabileceğiniz bir formata sahiptir. Sizi zorlamadan kolaylıkla indirilebilmekte, oyuna herhangi bir zarar vermeden dilediğiniz gibi açılmaktadır. Birçok kişi oyuna zarar verir mi kaygısı duymaktadır ancak herhangi bir zarar vermesi söz konusu olmamaktadır.

Yeni versiyonda yaklaşık 300 civarında oyuncu seslendirmesi de içeren program, sık çıkan repliklere de yer vermektedir.

3411 kez indirildi

Pes 2013 Türkçe Spiker indir Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

  1. SAMET SKY dedi ki:

    İFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF
    COME TO COME TO COME COME

Pes 2013 Türkçe Spiker indir - indirZip için YORUM YAZIN